"Черкаські Мавпи" - "Дніпро" 98:57

Другий тур першого чемпіонату УБЛ звів «Черкаських Мавп» з дніпропетровським «Дніпром». За всю історію суперництва команди провели 13 зустрічей, у 8 з яких «Мавпи» виявились сильнішими.

Мотивації до гри вистачало у обох команд. По-перше і «Мавпи» і «Дніпро» виграли свої матчі першого туру і не відмовились би на мажорній ноті закінчити цей ігровий уік-енд.

По-друге, гра з «Дніпром» - своєрідний тест для «Мавп», адже перемога на останніх секундах проти менш досвідчених «Ферро» довела, що у черкаської команди ще не все гаразд. А от Хижняк і компанія, напевне, пам’ятають нищівну поразку від «Мавп» в сезоні 2007/2008 з рахунком 106:71, тож «Мавпам» годі й було сподіватись на легку гру.

«Мавпи» почали доволі агресивно, забезпечивши собі перевагу у 8 очок за перші п’ять хвилин гри. Герой матчу з «Ферро» Фелікс Коядіновіч схоже вирішив не виходити з героїчної ролі – боснієць набрав 13 очок та зробив 4 передачі. Вразив реалізацією Лохманчук – все, що кидав Юрій невмолимо залітало в кошик «Дніпра». За честь дніпрян відважно боролись американці Андерсон та Лазаре, проте переломити гру їм у перших двох чвертях так і не вдалось – 47:35 після сирени на велику перерву.

Після перерви на майданчику була лише одна команда: невдалі дії в атаці «Дніпра», відчай тренера Боба Доневальда, який заробив технаря за свої емоції, що лились через край. В «Мавп» виходило майже все. Втомлені гравці «Дніпра» часто втрачали м’яч, чим користувались спритні Коядіновіч і Діксон та потужний Драгойловіч. Коли стало зрозуміло, що перемога за «Мавпами», Йовіца Арсіч дав пограти молоді – на майданчик вийшли молоді Малиш та Козловець, які заробили по три очки кожний. «Дніпро» вже не пручався і спокійно догравав матч.

Головний тренер “Черкаських Мавп” Йовіца Арсіч: “Задача вигравати кожну гру вдома. Я очікував перемоги, але звісно не з такою перевагою.
До цієї гри ми мали відео з іграми суперника і тому гарно підготувалися на відміну від попереднього матчу з “ФЕРРО”. Першою задачею стало спинити Андерсона, який є кращим нападаючим “Дніпра”.”

Розігруючий “Черкаських Мавп” Боббі Діксон: “Сьогодні ми перемогли у колективному та індивідуальному захисті. Звідси більше втрат “Дніпра”. Ми забили чимало простих м’ячів. Також ми були швидше.
Поки що всіх розігруючи у Чемпіонаті не бачив, але гадаю, що є всі шанси бути кращим, так само як і в Польщі.
Психологічно у місті адаптувався, почуваюся краще ніж у Польщі. А у команді не зовсім, оскільки єдиний американець.”

Головний тренер БК “Дніпро” Боб Доневальд: “Перед усім хочу сказати компліменти “Черкаським Мавпам” – вони були краще за усіма параметрами. Грали розумніше, фізично були сильніше, здобули перевагу у підборах, дуже хваткі у захисті, також результативніші у трьохочкових. Відповідно грі маємо результат.”

Гравець БК “Дніпро” Дмитро Шевченко : ”Результат сьогоднішньої гри – показник готовності команди на даний момент. Взагалі то потенціал, звісно, значно більший. Поки що тільки старт, надалі гадаю буде багато цікавих ігор.”

тренер: Боб Доневальд

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки