БК "Черкаські Мавпи" - БК "ДніпроАзот" 85:56 (дублюючі склади)

Перша чверть пройшла за відчутної переваги «Черкаських Мавп». Вже на початку зустрічі господарі зуміли відірватись на 5 очок, а протягом чверті лише збільшували перевагу. Серед черкащан найрезультативнішими були Пархоменко, Козловець, Мазнєв та Череповський. У гостей закидали лише Ляшенко, Ларін та Подопригора. Чверть закінчилась з рахунком 25:16 на користь господарів паркету.

В другій чверті гостям не вдалось зламати хід гри – відрив у 10-12 очок тримався протягом усієї чверті. «ДніпроАзот» поступались гостям в організації гри. Часом відчувався брак досвіду гостей, чим вміло користувались «Мавпи». Гості припускались помилок та багато фолили. Звідси і результат після 2 чверті – 42:33.

Протягом 3 чверті «Мавпи» збільшили відрив до 20 очок – активізувались Барбул та Конате, який відмітив своє повернення до команди ефектними слем-данками. Результат чверті – 63:42 - повністю відображав перевагу «Мавп» на паркеті.

В останній чверті гра гостей, як то кажуть «посипалась». Тотальна перевага «Мавп» на паркеті вилилась у 30-очкову перевагу, яку господарі утримували до фінальної сирени. Рахунок матчу 85:56 на користь дублю «Черкаських Мавп».

тренер: Мельничук Валерій

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки