БК "Черкаські Мавпи" - БК "ДніпроАзот" 73:72

Долю першої чверті поєдинку вирішили два гравці "Черкаських Мавп" – спочатку 7-очковий ривок Драгойловіча змусив гостей замислитись над своєю грою, а потім Фелікс Коядіновіч добряче потріпав нерви «ДніпроАзоту». В результаті «Мавпи» закінчили першу чверть з рахунком 22:9, і 18 очок господарів паркету на свій рахунок записав саме сербський дует.

Рух опору у стані гостей очолив американець Джерельд, який самотужки тягнув «ДніпроАзот». Проте, вже в другій чверті на паркеті активізувались Коваленко (шикарний данк) і Рєвзін (стабільні влучання з-за дуги), що так і не дозволило гостям вирівняти хід гри. До цього додаємо 5 атакуючих передач від Коядіновіча, і отримуємо рахунок після другої чверті  - 47:32.

Протягом третьої чверті «Азот» спробував впритул наблизитись до «Мавп» - Джерельд на пару з Чеснавічусом дали зрозуміти, що цього вечора вони і не думали здаватись на милість «Мавп». Чверть «Мавпи» таки програли, проте завдяки тому ж таки Драгойловічу та Полторацькому, на якому почали активно фолити, зуміли піти на перерву за рахунку 62:54 на свою користь.

В останній чверті «Азот» наздоганяв, а «Мавпи» ішли у відрив. Завдяки снайперським якостям Полторацького, «Мавпи» не підпустили гостей впритул, а передумови для цього були. Всюдисущий Джерельд мабуть пообіцяв собі піти з паркету переможцем, і йому це майже вдалось – американець просто шматував захист «Мавп», провокуючи на фоли. Якби Джеральд був влучний із-за  дуги, то невідомо, як би закінчився цей матч. А так – важка перемога 73:72

Головний тренер «ДніпроАзота» Георгій Ступенчук:

«Нам бракувало точності на завершальних етапах. Просто жас з реалізацією, особливо триочкових. Я задоволений діями своїх гравців у другій чверті, решту гри ми програли. Хочу сказати, що ми молода команда, зібрались нещодавно. У нас не було достатньо часу, щоб зігратись. Будемо боротись і далі».

Гравець «ДніпроАзота» Юстас Чеснавічус:

«Мабуть, «Мавпи» найсильніша команда з якою ми вже зіграли в УБЛ. Поки що нам важко грати в умовах швидкої гри, коли на роздуми є всього декілька секунд. До того ж, виїзна гра – це новий паркет та щити. Тут в Черкасах м’яч відскакував сильніше».

Головний тренер «Черкаських Мавп» Йовіца Арсіч:

«Це була важка гра. Я задоволений результатом, проте, це єдине, чим я задоволений. Після серії перемог хлопці думали, що легко переграють суперника. Проте, ми ж знаємо, що в кожній команді УБЛ є пара-тройка гравців, які можуть ламати хід ігор, і виводити свої команди в лідери. Також, існує проблема гравців на позиції 1 та 3. Ми зараз в пошуку, проте нічого конкретного поки що сказати не можу. Ці гравці мають влитись у схему командної гри».

тренер: Георгій Ступенчук

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки