"Черкаські Мавпи" - "Кривбасбаскет-Люкс" 78:60 (дублюючі склади)

Матч проти «Кривбасбаскет-Люкс» «Мавпи» почали доволі жваво, що і дозволило їм з перших хвилин відірватись від суперників на 5 очок. Цю перевагу господарі паркету не втрачали впродовж усієї зустрічі. На старті поєдинку результативну гру "Мавп" забезпечували здебільшого Пархоменко та Череповський. Пізніше до них приєднались Мазнєв та. Барбул.

Протягом другої чверті «Мавпи» збільшували відрив, який до великої перерви сягнув 17 очок. Серед гостей слід відмітити активного Лабетика, Федосєєва та Трофимчука.
Гру було зроблено вже в середині третьої чверті, коли перевага «Мавп» перевищила 20 очок. Суттєво збільшили свій доробок Пархоменко, Череповський та Козловець. До кінця зустрічі ситуація не змінилась – «Мавпи» не підпускали суперників, спокійно дограючи матч, який завершився з рахунком 78:60 на користь господарів майданчика.

Головний тренер дублюючого складу Черкаських Мавп Євген Мурзін: «В першу чергу ми зіграли від захисту. Саме такою була установка на гру. Також звичайно був гарний бойовий настрій.

Ще була інформація з гри Кривого рогу з Будівельником, де Кривиій ріг програв 2 очки о станній п’ятихвилинці. Готувалися саме до нюансів гри зієї команди, як сильної сторони, так і недоліків. Лавка в них слабенька. Ми грали досить агресивно.

Все вийшло. Ми пропустили 26 очок за першу половину, але й не розслабилися у другій.»
Щодо повернення до команди Максима Конате

«Зараз він після травми і грає не наповну. Також він має запам’ятати дуже великий об’єм інформації. Є деякі моменти ще: він трохи розгублений. Але вивчить комбінації та поступово ввійде до колективу.»

Макс Конате: «Я приїхав до Черкас лише тиждень тому. Емоційно такий стан наче повернувся додому. Мурзін – чудовий тренер, з ним приємно працювати. Зараз команда набагато сильніша порівняно з минулим роком.»

тренер: Чурсін Володимир

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки