З почином!

Відгриміли гучні перемоги юнацьких команд «Черкаських Мавп» у сезоні 2007/2008. Майбутні «Мавпи» заслужено отримали свій шматочок слави та пошани. Проте, минуло літо, і старт нового сезону ВЮБЛ не змусив себе чекати. Чемпіони України «Черкаські Мавпи-Графія-95» розпочали свій шлях у новому чемпіонаті, і сподіваємось, що цей шлях знову приведе їх до медалей найвищого ґатунку.
 
Так, 24-26 жовтня «Графія» провела три матчі в рамках стартового туру ВЮБЛ у місті Боярка, київська область. Одразу зазначимо, що у всіх трьох іграх «Графія» перемогла, що не може не тішити, особли тому, що це були перші офіційні матчі для хлопців в новому сезоні.
 
Щоб дізнатись більше про стартовий тур та і взагалі побачити хлопців після літа, ми відвідали тренування «Графії», яке проходило в гімназії №1. Очікування хлопців на тренера на спортивному майданчику гімназії поступово переросло у стрітбол. Одразу ж стало помітно, що чемпіони України підросли та змужніли. Настрій у хлопців бойовий, і, здається, вони не відмовились би виграти чемпіонат іще раз.
 
Тренер «Черкаських Мавп-Графії» Валентин Дячук:
 
«Зіграли три гри з командами Ведмеді (Київ), Авангард (Київ) та командою з Білої Церкви. Хоча і виграли всі три гри, останній матч грали дуже важко. Це був поєдинок проти Ведмедів. Ми вже зустрічались минулого сезону з цим колективом. Протягом першої чверті програвали. Взагалі наша перша п’ятірка ніколи так не програвала. Проте друга п’ятірка переломила хід гри, а далі гра була на рівних, і виграли ми всього 4 очка. Хлопці грали дуже добре, особливо 4 чверть. Вони віддавали останні сили, грали до останньої секунди.
 
З Авангардом ми мусили грати, тільки-но приїхавши до Боярки. З електрички на паркет, так би мовити. Звичайно, було важко в першій чверті, хоча ми її і виграли. Другу чверть завалили, ця п’ятірка виявилась слабшою. Проте, в наступних чвертях вибороли собі перевагу в 20 очок. Матч з Білою Церквою ми виграли з рахунком 100:25. Команда ця слабенька, тому такий великий рахунок.
 
Стартом ВЮБЛ задоволений. Трохи важкувато було хлопцям в першому матчі, все ж таки це офіційна зустріч. Але, якщо оцінювати підсумок туру, то звичайно ж результати тішать. Якщо так проведемо і домашній тур, то буде просто відмінний результат.
 
Тренуємось в звичному режимі. Здобуте чемпіонство не вплинуло на хлопців. Вони вже і забули про це. Я їм завжди кажу, що сьогодні можна виграти, а завтра програти. Головне тренуватись і вдосконалюватись. Будемо працювати над собою, тим більше, що працювати є над чим. Якщо по фізичним кондиціям, ми, мабуть, були найсильніші серед цих трьох команд, то в тактиці і захисті треба попрацювати.
 
Щодо задач на сезон, то у нас завжди одна задача – грати тільки на перемогу до останніх секунд».
 
    
поки хлопці чекали на тренера, організували стрітбол
 
 
 
м. Боярка
типова маршрутка в м. Боярка