"Черкаські Мавпи" - "Київський Будівельник" 92:76

Фотозвіт дивіться тут

Гра «Черкаські Мавпи» - «Будівельник» стала центральним матчем туру і викликала неабиякий інтерес любителів баскетболу. Власне інтерес до гри підігрівали декілька факторів: дебют Івана Кол’євіча на черкаському паркеті, зміна тренера «будівелів», невтішне положення київської команди в турнірній таблиці.

Традиційно, «Мавпи» потужно почали гру і протягом перших трьох хвилин тримали свій кошик сухим, закинувши 6 очок, і традиційно цю перевагу «Мавпи» втрачати не квапилися.

Драгойловіч на пару з Коядіновічем забезпечували ефективне завершення атак господарів паркету. До цієї парочки приєднались Полторацький та Пуповіч, які вчасно задіяли свої снайперські здібності. В результаті «Мавпи» пішли на велику перерву з 6–очковою перевагою. Піти у більший відрив господарям завадили київський американець ДеГроат і Горбенко, які як слід «потягали» захист «Мавп».

В третій чверті «Мавпи» зусиллями Лохманчука, Полторацького та активного Коядіновіча збільшили перевагу до 20 очок і в четвертій чверті грали вже в своє задоволення. Слід окремо відзначити високий відсоток влучань Пуповіча, який влучив майже все , що кидав.

«Будівельник» так і не зміг продемонструвати за рахунок чого команда може переграти чи бодай наздогнати підопічних Йовіца Арсіча. «Мавпи» були швидшими, влучнішими, тож перемогу з рахунком 92:76  цілком заслужили.

Головний тренер "Будівельника" Григас Римантас:

«Сьогодні нам не все вдалося і багато роботи попереду. Багато недопрацювань. Хоча були ситуації, де ми притримували дуже непогано. Взагалі жодних проблем не бачу. Коли знаєш над чим працювати, залишається лише докладати всіх зусиль. Треба сказати, що Черкаси сьогодні грали дуже не погано: гарно розігрували, добре влучали, штрафні пробивали.
Я хочу поставити трохи іншу гру… Додати ритму, за захисту у команді.»

Головний тренер "Черкаських Мавп" Йовіца Арсіч:

«Ми мали проблеми в організації атаки. Суперник постійно змінював схеми захисту і ми мали реагувати.
Грати завжди складно, коли в команді змінюється тренер і разом з тим схеми.
Щодо дебюту Кольєвіча на черкаському паркеті, то вважаю йому ще потрібен час аби вписатися до командної гри. У попередніх клубах він грав більш індивідуальну гру. Також можливо було певне хвилювання, оскільки він не вийшов у стартовій п’ятірці. Час покаже його місце у команді та визначить задачі».

Гравець "Черкаських Мавп" Юрій Лохманчук:

"На гру налаштовувались серйозно. Суперник біжить і закидає переважно з швидких відривів. Ми мали відпрацювати всі 40 хвилин і ми виконали поставлену задачу."

Гравець "Будівельника" Джон ДеГрот:

"Основна причина нашої поразки це серйозні помилки у захисті. Також були проблеми з нападом. Ми мусимо грати як колектив. Це основна задача зараз, і з новим тренером ми відпрацьовуємо колективний захист. Ми програли, проте не опускаємо руки. Ми все ще голодні до перемог і будемо працювати над собою".

тренер: Грігас Римантас

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки