"Фортеця-90"-"Хімік-90" 61:57

   Сьогодні відбулася гра між командами "Фортеця-90" (м. Черкаси) -"Хімік-90" (м. Южне). Слід зазначити, що суперники протягом матчу не поступалися один одному у рахунку до фінальної чверті, незважаючи на більший ігровий досвід команди Южного.
Найрезультативнішими гравцями матчу стали:
Ф: Максим Козловець, Угарков Денис.
Х: Мякінін Вадим, Ямилос Сергій.
   Гра проходила напружено. Перша чверть завершилася рахунком 21:14, на користь господарів, в якій у команді Южного "відпрацьовував" лише Ямилос Сергій. Друга чверть вирівняла розрив у рахунку до трьох очок. При цьому черкащани здобули п"ять командних фолів, тоді як "Хімік" мав лише один. У третій чверті різко змінилося становище команд. Южний отримав п"ять фолів, але вирвався у рахунку - 51:45. Це пов"язано з тим, що гравець "Фортеці" під номером 9 (Максим Козловець) отримав травму та був змушений покинути ігровий майданчик. Проте його зміг вдало замінити гравець Бандуш Дмитро (№ 7).
   Як зазначив Волдимир Копилов (головний тренер "Фортеці-90"), перемога команди - це спортивний подвиг. Адже на середині четвертої чверті на паркеті ще не визначися фаворит гри. У останній чверті вдало підібраний склад "Фортеці", який і вирвав перемогу, нарешті показав зіграність і справжній командний дух.
 
Володимир Копилов (головний тренер "Фортеці-90"):
"Ми перемогли команду, яка має ігровий стаж у два роки, плюс досвід гри у Євролізі, тоді як "Фортеця" у постійному складі грає лише 2 місяці. Хлопці сьогодні показали дії, що тотожні спортивному подвигу. Чого лише варта гра Козловця Максима, який сьогодні отримав травму (розрив зв"язки) і у фінальній чверті забив вирішальні 9 очок. Але все ж ми перемогли!"