"Черкаські Мавпи" - БК "Грифони" 83:73 (дублюючі склади)

Початок гри був доволі вдалим для господарів паркету: «Мавпи» одразу захопили ініціативу, щільно граючи в захисті і змушуючи «Грифонів» кидати з незручних позицій. Першу чверть «Мавпи» виграли з рахунком 27:13, і здавалось, що особливих проблем у підопічних Євгена Мурзіна не мало бути.

Проте в другій чверті «Грифони» освоїлись на паркеті, знайшовши відмички від захисту дублерів «Мавп». Активні Келарев, Калягин та Стоян зуміли вибороти чи не половину очок для «Грифонів», в результаті чого команди пішли на перерву за рахунку 47:45 на користь «Мавп», серед яких традиційно результативними були Пархоменко, Барубл та Конате.

Початок третьої чверті господарі повністю провалили і дозволили «Грифонам» за перші 4 хвилини чверті скоротити відставання до 1 очка. З цього моменту гра ні на секунду не втрачала напруги, оскільки різниця в рахунку майже не змінювалась до самої сирени. Час від часу «Грифонам» вдавалось підбиратись поближче до «Мавп», проте останні нівелювали активність гостей результативними атаками у відповідь.

На  останніх хвилинах «Мавпи» продемонстрували характер, і у потрібний момент оформили 10-очковий відрив, який дав зрозуміти, що гру зроблено. Фінальна сирена зафіксувала на табло важку перемогу «Мавп» 83:73.

тренер: Ашурков Сергій

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки