"Марель-Черкаси" - "Галицька Академія" 89:91

На відміну від попереднього матчу проти «Політехніки-Галичини» дівчатам з «Марель-Черкаси» довелось провести надважку першу чверть проти «Галицької Академії». Вже з самого початку матчу гості показали, що приїхали до Черкас тільки за перемогою. Активні Діданова, Воронова та Пазюк шматували захист черкащанок, що дозволило «Галицькій Акадамії» відірватись від господарів паркету.

«Марель» були у ролі наздоганяючих. Серед черкащанок слід відмітити Стащук, Бикову, Науменко та Остапенко, які у другій чверті змогли повести команду за собою і вийти вперед. На велику перерву команди пішли за рахунку 54:43 на користь «Марель-Черкаси».

Початок третьої чверті став вкрай невдалим для «Марель». За перші три хвилини чверті гості практично змогли нівелювати перевагу черкащанок, здебільшого використовуючи «дальнобійну зброю». «Галицька Академія» стала дуже щільно грати в захисті, що можливо і надало їм впевненості також і в атаці. За три хвилини до закінчення чверті гості вийшли вперед на два очки. До кінця чверті зусиллями Бикової та Науменко «Марель» зрівняли рахунок 74:74.

В останній чверті здавалось, що «Марель» зуміє дотиснути гостей. Проте, дівчата з «Галицької Академії» продемонстрували характер і відновлювали «статус кво» у грі. За півтори хвилини до завершення зустрічі рахунок був рівний, і жодна з команд не могла гарантувати собі перемогу.

На останній хвилині гри Бикова сфолила на Вороновій, яка не реалізувала 3 штрафних, проте Паляничка одразу ж забила три очки – 16 секунд до сирени, і відставання у три очки для «Марель». За останні секунди черкащанки не змогли вирвати перемогу. Фінальний рахунок 89:91 на користь «Галицької Академії».
Тренер "Марель-Черкаси" Алла Бикова:

"В цій грі нам було важко, оскільки у суперника є багато дівчат, які встигли пограти в інших клубах на високому рівні. Мали 13-очкову перевагу, і не змогли утримати її. Команду ми ще комплектуємо, будемо працювати над собою. Поки що з такими суперниками нам важко "тягатись".

Щодо цілей в чемпіонаті, то конкретних задач ми не ставимо. Звичайно, як тренеру мені було б приємно увійти до трійки найкращих. Але головна задача - награвати склад, удосконалюватись".

тренер: Процюк Юрій

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки