"Черкаські Мавпи" - БК "Говерла" 63:85 (дублюючі склади)

Гості дуже впевнено почали гру, вже в першій атаці заробивши три очки. Настрій на боротьбу зберігся протягом усієї чверті. «Мавпи» раз за разом губили гравців «Говерли» на дузі, і молоді іванофранківці були досить влучними.

Під кошиком «Говерла» змушувала черкащан фолити і карала їх за це з лінії штрафних. В результаті, «Мавпи» програли чверть 13:26, поступаючись гостям за усіма показниками.

Друга половина не принесла зміни в гру – у «Мавп» традиційно був результативним Пархоменко, проте його зусиль виявилось замало, щоб вирівняти гру. У гостей особливо відзначились Білоус та Федорчук та потрудився піл щитом Коровяков. На велику перерву «Мавпи» пішли за рахунку 28:40 на користь «Говерли».

Після перерви підопічні Євгена Мурзіна не змогли знайти ключ від захисту «Говерли», на додачу дозволяючи гостям розстрілювати власний кошик із-за дуги. Таким чином, «Говерла» відірвалась на 20 очок, а у господарів в атаках були очевидні проблеми – часом в найпростіших ситуаціях м’яч відмовлявся лізти у кошик. Результат 3 чверті 46:65.

За останню десятихвилинку «Мавпам» не вдалось скоротити відставання, більш того, господарі дозволили супернику відірватись іще. Як результат, «Говерла» впевнено перемогла «Черкаських Мавп» з рахунком 64:85.

тренер: Костюк Сергій

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки