"Черкаські Мавпи" - "Говерла" 89:64

Фотозвіт дивіться тут

До гри проти «Говерли» «Черкаські Мавпи» підійшли після надважкого виїзного туру, де черкащани всімох змогли перемогти «ДніпроАзот» і гідно протистояти лідеру чемпіонату «Кривбасбаскету». Саме проблема короткої лави запасних була головною для «Мавп». В свою чергу, «Говарла» приїхала до Черкас після двох перемог поспіль проти непоступливого «Ферро» та сильного «Дніпра». Цікавості грі також додавала присутність на паркеті екс-черкащанина Андрія Лебедєва.

Настрій у фанів «Черкаських Мавп» був піднесений хоча б тому, що лідери команди Драгойловіч та Коядіновіч вийшли на паркет. Взагалі, «Мавпи» почали у своєму бойовому складі. Сербське тріо доповнював Іван Кольєвіч, який напару з Драгойловічем закинув майже всі очки «Мавп» у чверті. І якщо на початку гри здавалось, що проблем у «Мавп» не буде, то під кінець першої чверті лідери черкащан сіли відпочивати, і «Говерла» миттєво скористалась цим, дещо наздогнавши суперника.

В другій чверті «Мавпи» додали, а коли на паркет повернувся Драгойловіч, то захист «Говерли» опинився в скрутній ситуації – серб продавлював потужних американців з Івано-Франківська. Не давав спокою гостям і Фелікс Коядіновіч, який відмітився красивим слемом та чотирма атакуючими передачами. На велику перерву команди пішли за рахунку 37:28, тобто «Говерла» опиралась і розтоптати себе не давала. У складі івано-франківців Лебедєв та Кубинський не давали збільшитись відриву «Мавп».

В третій чверті Рєвзін двома триочковими поспіль іще далі віддалив гостей від можливості витягнути гру. Зрозумів, що гру можна зробити вже в третій чверті і Іван Кольєвіч, зупинити якого без фола було дуже проблематично. Проте, тільки-но «Мавпи» допускали помилки в атаці, покарання від гостей не мусило себе чекати – Лебедєв та Кучинський вичікували на свої можливості відзначитись. І в якийсь момент здавалось, що у «Говерли» є шанс зрівняти рахунок, але Влад Драгойловіч був про це іншої думки – пара результативних атак, і перевага в 15 очок знову у «Мавп».

Посипалась «Говерла» на початку 4 чверті, чи то сили гостей залишили, чи то «Мавпи» додали (а вони таки додали), але перевага в 25 очок вбила останні надії іванофранківців на перемогу. Йовіца Арсіч дав пограти Малишу, який віддячив тренеру впевненою грою під щитом, і молодому Пархоменку. За 4 хвилини до фінальної сирени Кольєвіч та Малиш зірвали оплески залу – Кольєвіч за спиною віддає на Андрія і той спокійно кладе м’яч в корзину.

Догравав матч вже по суті дубль «Мавп». Пархоменко записав на свій рахунок пару очок, вийшли на паркет Мазнєв та Конате. Разом із сиреною Шостуха додав 3 очки «Говерлі». Фінальний рахунок 89:64

Головний тренер «Черкаських Мавп» Йовіца Арсіч:

«Ми набагато краще зіграли в захисті, ніж в попередніх матчах, і у нас було більше гравців у розпорядженні. У нападі спочатку нервували, проте у другій половині освоїлися і закидали більше. Серед гравців нікого виділяти не хочу. Скажу так: «Всі гравці старались і віддавались грі на 100%. Це головне.

Щодо матчу з Політехнікою, то зараз львів’яни набагато сильніші, ніж були у домашній грі. Зараз вони укомплектовані і відновився Володимир Гуртовий, тож, я вважаю, що це буде важка гра».

Головний тренер БК ”Говерла” Олег ПЕЛЕХ:

«Розраховували на боротьбу. Боротьби не вийшло. Ми десь розслабилися. Особливо невдалим вийшов напад. Кидки просто не вийшли.
Сьогодні не зіграли американські легіонери. Фактично це перша така погана гра в їх виконанні. А зіграли лише дві особи: Лєбєдєв та Кучинський.»

Гравець БК ”Говерла” Арсеній Кучинський:

«Головним чином програли психологічну боротьбу. Виявляється і попередні перемоги можуть погано вплинути. Зараз не вистачило мотивації. Взагалі причин цієї поразки кілька. І серед них те, що в нас ще не було команди як такої…людей, колективу.

На сезон перед командою задача мінімум – потрапити у вісімку. Ну а максимум звичайно максимальний».

Гравець ”Черкаських Мавп” Іван КОЛЬЄВІЧ:

«Я поздоровляю команду з перемогою. Насправді для нас це був дуже складний тиждень. Було багато травмованих гравців.

Сьогодні ми показали характер та були позитивно налаштовані. Було багато передач і це ознака справжньої колективної гри. І якщо така гра сорок хвилин, отримуємо відповідний результат"

тренер: Пелех Олег

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки