"Черкаські Мавпи" - "Політехніка Галичина" 56:72 (дублюючі склади)

Протягом першої чверті на паркеті точилась в цілому рівна боротьба. За усіма показниками команди йшли приблизно рівно. Саме тому рахунок 12:9 на користь «Мавп» виглядав цілком логічно, беручи до уваги, що черкаський паркет є рідним для «Мавп». Атаки «Мавп» традиційно завершував Пархоменко, активно грали Козловець та Барбул.

Вже на початку другої чверті «Мавпам» вдалось збільшити відрив до 11 очок –добряче попрацювала п’ятірка Череповський, Тимощук, Мазнєв, Козловець та Пархоменко. До кінця другої чверті «Політехніка» нівелювала перевагу «Мавп» здебільшого зусиллями Халабуди та Копила. Таким чином, на велику перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів паркету 24:22.

За перші 4 хвилини 3 чверті «Політехніка» влучила все, що було можливо, в той час як «Мавпи» були не в змозі подолати захист суперників. Як результат, львів’яни здобули 11-очкову перевагу. Далі були фантастичні влучання гостей з-за дуги, що дозволило їм завершити чверть маючи перевагу в 16 очок.

Проваливши третю чверть, «Мавпи» так і не змогли зібратись і врятувати гру. Перемога «Політехніки» 56:72.

тренер: Заверікін Анатолій

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки