"Марель-Черкаси" - БК "ТНУ" 66:81

Для «Марель-Черкаси» гра почалась не дуже вдало. Зі стартових секунд черкащанкам не вдалось потужно почати матч, в результаті вони дозволили суперницям вийти вперед. Протягом останніх хвилин чверті «ТНУ» скористались помилками «Марель» в обороні і оформили 9-очковий відрив. Зусиллями Фрасинюк, Стащук та Бикової «Марель» закінчили чверть з рахунком 19:22 на користь гостей.

В другій чверті гості набирали очки здебільшого у швидких проходах під щит, і якщо такі проходи не вдавались, то «ТНУ» атакували позиційно, змушуючи черкащанок фолити. У гостей результативно грали Коновалова, Коваленко та Литвинова, яка закинула разом із сиреною, що сповіщала про велику перерву в грі, на яку команди пішли за рахунку 30:41 на користь «ТНУ».

На початку третьої чверті «Марель» показали потужну та змістовну гру, перед усім у захисті, що дозволило їм скоротити відставання до 3 очок – триочкові від Бикової надали господарям шанс переломити хід гри. Проте «ТНУ» були про це іншої думки і не підпускали черкащанок надто близько. Таким чином, перед останньою чвертю «Марель» відставали від «ТНУ» на 4 очки: 55:59.

Остання чверть стала найнапруженішою, оскільки команди зберігали різницю в рахунку. «ТНУ» не вдавалось відірватись іще більше, а «Марель» ніяк не могли наздогнати суперниць. В останні хвилини гри саме гості виявились міцніше, показавши справжню волю до перемоги. Гра завершилась з рахунком 66:81.

Тренер БК "ТНУ" Валерій Ходорченко:

"Перш за все хочу сказати пару слів з приводу жіночого чемпіонату УБЛ. Меня подобається організація, хороші зали, табло тощо. Тому в УБЛ і грати цікавіше.

Щодо гри, то скажу, що у деяких наших дівчат було більше досвіду. Але суперники мені дуже сподобались, є перспективні дівчата. Глядачам також гра сподобалась. Була напруга, і до закінчення матчу не було ясності щодо переможця".

Тренер "Марель-Черкаси" Алла Бикова:

"Нам не вистачило досвіду, і фізично ми були слабшими, особливо в останній чверті. Команда у нас молода, і часом басктебол, який ми показуємо, дещо дитячий. Є над чим працювати".

тренер: Ходорченко Валерій

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки