"Марель Черкаси" - "Південна Пальміра" 73:106

Першу чверть «Марель-Черкаси» програли за усіма показниками. Дівчата з «Південної Пальміри» були набагато влучнішими в атаках і дуже щільно грали в захисті. Як результат, черкащанки були змушені кидати з незручних позицій і часто втрачали м’яч. Одеситки Кирницька, Нечипорюк та Граненко просто таки затягали оборону господарів паркету, амусивши їх завершити чверть за рахунку 15:21.

На початку другої чверті гості закріпили свою перевагу стрімкими атаками, довівши різницю в рахунку до 11 очок. Проте, «Марель» змогли зібратися з силами і дещо наздогнати суперниць – Фрасинюк, Стащук, Бикова на Науменко добряче попрацювали над тим, щоб зберегти інтригу в цій грі.

В третій чверті було видно, що дівчата з «Марель-Черкаси» добряче втомились. Цим і пояснювалась велика кількість втрат та невдалих атак. Суперниці вдало користувались дірками в обороні господарів, виграючи перед останньою чвертю 55:76.

Маючи перевагу в 20 очок, суперниці стали грати розкуто, і «Марель» не змогли завадити їм збільшити цю перевагу до 30 пунктів. Господарі відверто догравали матч, а одеситки везуть додому заслужену перемогу 73:106.

Тренер "Південної Пальміри" Світлана Колядюк:

"Хочу сказати паро слів про Чемпіонат УБЛ серед жіночих команд. Я була приємно здивована тим, що в такі короткі сроки вдалось організувати чемпіонат такого рівня.

Сьогодні наші дівчата віддавались грі на 100%. Добре грали усі, і маленькі і великі. В одній із попередніх ігор ми програли більше 30 очок, тож сьогодні таке не мало повторитись.

В чемпіонаті ставимо задачу потрапити до вісімки. "

тренер: Колядюк Світлана

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки