"Черкаські Мавпи" - "Дніпро" 73:65

Фотозвіт дивіться тут

Перша чверть вийшла геть дивною – мало того, що протягом перших хвилин глядачі побачили лице по пару результативних кидків з боку обох команд, так іще і «Мавпи», які традиційно потужно починають чверть, показали чи не 10% від того, що мали б показати. Поодиноки уколи черкащан принесли результати, але чверть програли за усіма параметрами 13:19. Панченко і Андерсон довели, що «Дніпро» приїхали до Черкас за двома очками.

Прокинулись чи розігрілись (коуч "Дніпра" скаржився на холод в Будівельнику) вже у другій чверті. Влад Драгойловіч нагадав присутнім, чому він є найкращим гравцем УБЛ першого кругу, а про свої снайперські якості згадав Кольєвіч. В результаті «Мавпи» вибороли перевагу в 4 очки і змусили "Дніпро" засвоювати роль тих, хто наздоганяє. "Дніпро" стали більше помилятись, і пара-трійка атак завершились нічим, в той час, як «Мавпи» стали влучати – Пуповіч та Коядіновіч хибили рідко. А перед великою перервою «Дніпро» посипався. За пару хвилин господарі паркету здобули перевагу в 11 очок, чим довели свою давню звичку – створювати собі проблеми, а потім блискуче їх вирішувати. Таким чином, після двох чвертей та табло світився рахунок 39:28 на користь «Мавп».

До кінця матчу розклад сил на паркеті не змінювався. «Мавпи» продовжували робити свою роботу здебільшого зусиллями Пуповіч, Коядіновіча, Кольєвіча та Драгойловіча. Хоча гра і пожвавішала, табло показувало невеликі числа, принаймні, як для таких команд, як «Дніпро» та «Мавпи». Взагалі, вся гра відзначалась якоюсь нервовістю, проте саме «Мапи» змоги знайти цей нерв. На останні десять секунд гри Доневальд випустив дублерів, які після фінальної сирени побачили на табло рахунок 73:65.

Гравець «Черкаських Мавп» Андрій МАЛИШ: «Я в Черкасах хоч і недовго, та знаю що ігри з

«Дніпром» завжди були напруженими, тож і сьогоднішня зустріч не стала виключенням. Складна гра була іще тим, що був короткий проміжок часу між зустрічами з цим суперником.

До даної гри обидві команди підлаштували захист. Це видно навіть з рахунку – очок забито не багато. Але ми виявилися підготовленішими.
З короткою лавою запасних грати складно, проте під час гри про це не думаєш.»

Гравець «Дніпро» Григорій ХИЖНЯК:

«Була жорстка гра у якій боролися обидві команди. Ми недопрацювали у захисті та програли на підбираннях.»

Головний тренер «Черкаських Мавп» Йовіца АРСІЧ

«Сьогодні в нас був набагато кращий захист. Головний момент, хоча не єдиний, в нас було більше підбирань».

Головний тренер "Дніпра" Боб Доневальд:

"Ми програли супернику щит. Я вважаю, що це є головною причиною поразки сьогодні. "

тренер: Боб Доневальд

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки