Дебютанти ВЮБЛ "Тясмин-97" поки що непереможні

«Черкаські Мавпи-Тясмин-97» на відмінно завершили сезон, одержавши три перемоги у трьох матчах домашнього туру ВЮБЛ серед юнаків 1997 року народження. У заключній грі суперниками черкащан стали ровесники з Білої Церкви. Вже на початку матчу було очевидно, що особливої боротьби не вийде, оскільки клас команд був різним. Суперник впирався, як міг, проте «Тясмин», в попередніх іграх звиклий до щільного захисту і пресингу, без проблем проходив пасивні захисні редути білоцерківської команди. Звичайно, перемога з величезним рахунком не є показовою. А от попередні ігри стали справжнім випробуванням на міцність команди Анатолія Федоренка.
 
Сам тренер так прокоментував цей домашній тур та задачі на майбутнє:
 
«Ми рухаємось дуже швидко. Життя примушує. Якщо деякі наші суперники вже по 2-3 роки грають, то ми тільки починаємо. Стільки всього їм треба навчитись. Я інколи боюсь, що з такою кількістю інформації, що я їм дав, хлопці перегорять. Ми часом поступаємось супернику у техніці. У нас не було вдосталь часу, щоб попрацювати над технічною стороною. Як бачимо, хлопці вже грають на непоганих швидкостях, але їм бракує техніки, щоб на цих швидкостях виконувати якість прийоми. Тож, це для нас першочергова задача.  А от тактично ми непогано підготувались.
 
Також, хочу сказати, що я дуже щасливий, що в команді є лідер. Це Святослав Михайлюк. Він не просто рятує ігри. Він надихає інших хлопців. Коли вони бачать, що «Свят» на паркеті, то самі починають грати впевненіше. Але я їм завжди кажу, що Михайлюк буде грати тільки відповідальні матчі. Тож, ми не будуємо команду тільки навколо нього. У хлопців хороший потенціал. Взагалі, мені пощастило з набором дітей! Це ще ви не всіх бачили. Є пару травмованих та хворих гравців, які не змогли в ці дні допомогти команді.
 
Нам потрібен час. Ось, якщо ще питання із залом вирішимо, то все буде взагалі чудово. Хлопці вже виросли з маленьких залів. Їм потрібен простір.
 
Також, хочу подякувати за підтримку батьків, які дуже уважно ставляться до занять своїх дітей баскетболом. Вони не просто приходять і вболівають, а дійсно допомагають! За це їм велике спасибі.
 
Ми йдемо далі у змаганнях з першого місця в групі. Як уже почали так, то будемо намагатись не збавляти обертів».
 
P.S. Влітку, на одному з перших тренувань "Тясмину" Анатолій Федоренко сказав: "Треба зараз з ними, як з каченятами вовтузитись. А потім виросте така команда, яку обіграти буде дуже важко".
 
Як бачимо, своє слово тренер тримає :)
 
А ось імена героїв. Про кожного з них у Анатолія Федоренка є чи не 5-хвилинна розповідь. Одним, словом, хлопці молодці!
 
Центрові
 
Карасилинець Микола
Скапінцев Дмитро (1998 року народження!)
Лунский Ростислав

Плеймейкери
 
Палийчук Володимир
Артемов Олександр

Форварди
 
Михайлюк Святослав
Саенко Андрій
Ткаченко Іван
Бойко Женя
Святун Андрій
Шаповалов Данило
Антоненко Ілля