“Мавпа-рятівник” – “Говерла” – 72:86(20:21, 15:24, 23:18, 14:23)

Поглянувши на заявку черкаської команди на початку сезону в голову приходить лише одна думка: а чи не занадто вже невідхильльним   в це міжсезоння видався курс на омолодження складу. Склад, можна навіть сказати, юної команди доведеться цементувати лише одному відносно досвідченому виконавцю – Антону Супруну. У звітному поєдинку Анатолій Федоренко міг розраховувати ще й на допомогу двох наймолодших гравців першої команди: Алєксєйчика та Цьопича.
    Як не дивно але в стартовій чверті найбільше браку йшло від дій потенційного
лідера команди – Павла Цьопича. Незважаючи на кілька трьошок захисникові разом із своїми партнерами по амплуа довелося добренно “відхопити” від агресивного пресингу Говерли. І лише збитий приціл гостей не дозволив їм піти на першу перерву з пристойнішим гандикапом ніж в один пункт – 21:20. Знаменно що перші очки у вищій лізі для рятівників здобув єдиний черкащанин в складі команди – Євген Ткаченко. Проте після цього епізоду форвард так більше і не з’явився на паркеті. Долю матчу вирішила друга тдесятихвилинка. На її старті команди більше воліли до того, щоб зберегти власне кільце в недоторканості а не вразити кошик суперника, що і призвело до двохвилинної засухи. Після цього командам різко закортіло покращити результативність. Якщо “Говерла” зробила ставку на атаки з трьох секундної зони, то черкащани бажали більшого – трьохочкових.  Після двох влучних спроб від Липовця та Цьопича стало зрозуміло, що цей крок був виправданим, але аж ніяк не дієвим. Справа в тому, що гості залюбки прийняли виклик і впевнено почали “викручувати” дальні, немов тато лампочки. В результаті чотири поспіль атаки з шестиметрового рубежу “Говерли” збільшує їх відрив до десяти пунктів, які і збереглись до кінця першої половини зустрічі.
     Після великої перерви господарі чомусь повернулись на майданчик знову зі
стартовим мандражем, проте і гості особливо не тішили конструктивними діями. А в
середині періоду вдалі дії передньої ланки рятівників дозволяють майже наздогнати
суперника. Середній Липовця скорочує відставання до влучної дальньої спроби – 53:56. Але знову хвилинна розслабленість “Мавп” допомагає “Говерлі” закінчити період з гандикапом в п’ять очок. Заключна десяти хвилинка стала справжнім жахом для господарів майданчика. За вісім хвилин вони спромоглися набрати “аж” 3 очка! На відмінно попрацював в цьому відрізку Олександр Шостуха, який майже самотужки зорганізував вражаючий ривок “Говерли” – 14:3. Підсолодив гірку пігулку програшу Мавпам “молодшим” двома трьошкама на останній хвилині ігровогу часу Андрій Станкевич. Та на результат дальнобійність захисника позначитись вже не могла – 72:86.