Кубок Виклику. Тарту Рок - ЦСК ВВС-Самара - 78 : 89

Вчора баскетболісти "ЦСК ВВС-Самари" провели свій другий матч у Європейському Кубку Виклику. Воложани зустрілися на виїзді з естонською командою "Тарту Рок". Баскетболісти з Тарту, що програли в першому турі в гостях "Черкаським Мавпам", не мали права на ще одну помилку. Проте, незважаючи на підтримку своїх фанів, все ж програли російській команді із рахунком 78:89.
    Волжани отримали перевагу вже у першій чверті - 21:19. У другий чверті "Тарту Рок" під крики трибун зуміла, нарешті, вирватися вперед. До великої перерви перевага господарів складала 7 очок - 47:40.
   Третя чверть стала схожа на першу: рівна боротьба, і перемога воложан в локальному змаганні з різницею в 2 очки. Останню чверть суперники починали за рахунку 62:57 на користь господарів. Саме остання чверть гри стала вирішальною, за яку російська команда набирала 32 очки. У результаті - важлива в турнірному плані перемога "ЦСК ВВС-Самари" - 89:78.
   Отже, після двох турів Кубка виклику в активі "ЦСК ВВС-Самари" дві перемоги.
   Стільки ж може стати і у “Черкаських Мавп”, якщо черкащани виграють сьогодні виїздний матч в Ісландії у команди "Ньярдвік".
   Нагадаємо, що матч між "Черкаськими Мавпами" і "ЦСК ВВС-Самарою” відбудеться 23 листопада.