"Черкаські Мавпи" - "Будівельник" 90:82

Приїзд «Будівельника» до Черкас очікувався вже з початку Нового Року. З того часу кияни поліпшили своє турнірне становище, без проблем розібравшись з усіма своїми суперниками. Перемоги ці були впевнені, і з тіньового (потенційного) лідера чемпіонату «Будівельник» перетворився на лідера справжнього. «Мавпи» і «Будівельник» мають в своєму розпорядженні найрезультативніших гравців УБЛ – Делінінкайтіса, Драгойловіча, ДеГроата та Кольєвіча, що, звичайно, підігрівало інтерес публіки до цієї гри, яка стала центральним туром.

Те, що в Черкасах грали лідери, стало зрозуміло вже зі стартових хвилин. Протягом першої чверті глядачі побачили швидкий та красивий баскетбол. «Будівельник» забивав здебільшого зусиллями Зимермана та Делінінкайтіса, влучність якого не дозволила «Мавпам» завершити чверть з більшим відривом. У «Мавп» забивали усі потроху, що і забезпечило черкащанам рахунок першої чверті 22:19.

Після першої чверті «Мавпи» зробили заявку на перемогу в цій грі, змусивши «Будівельник» наздоганяти суперника аж до великої перерви. Шикарна гра Пуповіча та Колььєвіча не залишалась без відповіді від Делінінкайтіса, проте його зусиль виявилось замало, щоб вирівняти гру в першій половині зустрічі. На велику перерву команди пішли за рахунку 46:35 на користь господарів паркету.

Початок 3 чверті став холодним душем для «Мавп» - «Будівельник» за 2,5 хвилини майже нівелював перевагу черкащан влучними кидками Зимермана, ДеГроата та Чукінаса. Протягом 4 хвилин чверті «Мавпи» не спромоглись закинути жодного очка. Взагалі, черкащани мало нагадували ту команду, яку глядачі бачили у першій половині гри –м’яч вперто відмовлявся лізти у кошик. Проте, вольовими зусиллями Кольєвіча, «Мавпи» змогли підвестись та дати відповідь. Протягом декількох хвилин не міг забити вже «Будівельник». Гойдалки в рахунку призвели до того, що «Мавпи» перед останньою чвертю вигравали лише 3 очки – 62:59

В останній чверті на майданчику відбувалось щось неймовірне. Лідери змінювались по черзі, проте кияни зуміли вирватись на 6 очок – постарались ДеГроат та Чукінас. За декілька хвилин ситуація кардинально змінилась, і «Мавпи» мали ці самі 6 очок у запасі за 36 секунд до завершення цього драматичного матчу. Шалена підтримка публіки та шалена гра Кольєвіча (40 очок – новий рекорд УБЛ) привели «Мавпи» до ефектної і разом з тим важкої перемоги – 90:82

Головний тренер «Черкаських Мавп» Йовіца Арсіч:

«Для нас краще було грати на невеликий рахунок, але ми забили 90 очок, завдяки грі Кольєвіча, який перебуває в хорошій формі, і сьогодні був на висоті. Гра була дуже важливою для нас через програну гру в Одесі».

Гравець «Черкаських Мавп» Мільян Пуповіч:

«Це була важка гра для нас, оскільки останню гру в Одесі ми програли. Що ж, ми інтенсивно тренувались весь тиждень. У нас були невеличкі проблеми в команді, які вже вирішені. Результат ви бачили».

Головний тренер «Будівельника» Рімантас Грігас:

«Моментами ми показували хорошу гру, просте, в цілому, не зіграли як слід у захисті, та і напад був млявий. Суперник грав потужно в нападі і захисті. Щодо рахунку, то не завжди вдається забивати 100. 82 теж непоганий результат. Сподіваюсь, що в наступній грі зіграємо краще».

Гравець «Будівельника» Віктор Кобзистий:

«Ми провалили першу і другу чверті, мабуть через те, що не були командою. Ну, і в кінцівці матчу не змогли стримати «Мавп» В цьому матчі був спад у грі «Будівельника», Зазвичай після Нового Року ми у напруженій боротьбі забивали 100, а сьогодні лише 80».

тренер: Рімантас Грігас

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки