Країна “Баскетболія” поповнюється новими юними громадянами

   Сьогодні у с. Мошни було відкрито нову баскетбольну секцію під егідою МГО “Країна Баскетболія”. У Черкаській області вже нараховуєтьсяч 47 шкільних баскетбольних секцій. Країна “Баскетболія” планує розширити свою благодійну діяльність для розвитку баскетболу на Черкащині.
   І перші кроки у цьому напрямі зробили легіонери “Черкаських Мавп” Роналдас Ярутіс, Арнас Казлаускас, Артур Джонсон та Чарльз Госа, які взяли на себе опіку над новою баскетбольною секцією у с. Мошни.
   Сьогодні у Мошнинській середній школі відбулася лінійка за участю Фесенко Кирила, нового гравця команди. На жаль, більш відомі легіонери суперліги не змогли взяти участь у заході, адже вже сьогодні захищатимуть честь України на виїзному матчі у Європейскому Кубку Виклику в Ісландії.
   Школярі та вихованці з дитячого садочка “Лісова казка” побачили сьогодні представлений Кирилом Фесенко суперклас. Гравець забив декілька слем-данків та кидав м’яч разом із дітьми у кільце. Школярі і вихованці садочка були захоплені не лише вправною грою Кирила, а й на останок зустрічі дітям отримали в подарунок баскетбольні м’ячі.
  Тепер країна “Баскетболія” поповнилася новими громадянами. На Черкащані зростатимуть майбутні чемпіони, які зроблять Черкаси баскетбольною столицею України.