"Марель-Черкаси" - БК "Динамо" 66:77

Матч проти одного з лідерів жіночої УБЛ «Динамо» обіцяв бути важким для «Марель-Черкаси». Власне, таким він і виявився. Якщо протягом усієї першої чверті та початку другої підопічні Ігора Чигринова були вимушені наздоганяти суперниць, які зусиллями Любарскьої та Ервін зробили відчутний ривок, то наприкінці першої половини зустрічі «марельки» значно наздогнали киянок і вийшли вперед, здебільшого завдяки влучності на самовідданості Бенкс і Стащук.

Саме протягом останніх хвилин 2 чверті стало зрозуміло, що, не зважаючи на статус суперниць, «Марель» гратиме тільки на перемогу. На велику перерву команди пішли за рахунку 38:36 на користь черкащанок.

Початок третьої чверті був просто жахливим  для «Марель» - протягом 5 хвилин дівчата не спромоглися закинути жодного очка, а суперниці натомість таранили кошик черкащанок, здобувши 9-очкову перевагу в рахунку. За хвилину до закінчення чверті ті самі Стащук та Бенкс дещо скоротили відставання, проте численні помилки господарок паркету в нападі і обороні не дозволили їм зрівняти рахунок в передостанній чверті – 50:56

Міцнішими нерви виявились у дівчат з «Динамо», адже останню чверть вони змогли провести досить пильно у захисті, не даючи черкащанкам результативно завершувати атаки. Аж три гравчині «Марелі» закінчили матч з 5 фолами, то ж, кінцівка зустрічі була за гостями, які повезли додому перемогу з рахунком 66:77.

тренер: Рижов Володимир

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки