"Черкаські Мавпи-Лавіна-96" - БК "Ворон" 84:50

На матч проти БК «Ворон» (м. Гайворон) «Черкаські Мавпи-Лавіна» вийшли традиційно зарядженими на боротьбу, проте перша чверть виявилась доволі важкою для підопічних Максима Міхельсона.

У декількох моментах гості майже впритул наближались до «Лавіни» і часом не поступались у боротьбі та самовіддачі. Попри це, до завершення першої половини гри, на відмінно провівши другу чверть, черкащани зробили потужний ривок, що і вилилось у рахунок на табло 53:27 на користь господарів паркету.

Надалі, незважаючи на перевагу в рахунку, «Лавіна» не скидала обертів, а точніше не давав їй це робити тренер, який в кожному матчі вимагає від своєї команди 100% віддачі та обдуманості кожної дії на паркеті. Виграючи щити та ефективно відігравши в обороні, «Лавіна» завершила цей матч з рахунком 50:84. Попереду іще одна гра, і далі на хлопців чекає фінальний тур.