Суперники "Мавп" у перехідному турнірі

Завершився регулярний чемпіонат Української баскетбольної ліги, за підсумками якого «Черкаські Мавпи» посіли четверте місце. Згідно змін у регламенті УБЛ, після регулярного чемпіонату команди мають зіграти так званий перехідний турнір. Отже, клуби були розподілені на 2 групи:

Група "А"

1 місце «Кривбасбаскет», 4 місце «Черкаські Мавпи», 5 місце БК «Одеса», 8 місце «Говерла» та 9 місце «ДніпроАзот»

та

Група "Б"

2 місце «Будівельник», 3 місце «Політехніка Галичина», 6 місце «Дніпро», 7 місце «Ферро» та 10 місце «Грифони»

Як бачимо, «Мавпи» потрапили в доволі непросту групу, і лише у іграх проти «ДніпроАзота» у підопічних Йовици Арсіча не було серйозних проблем. Матчі ж з «Одесою», «Говерлою» та «Кривбасбаскетом» зіпсували не один клубок нервів черкаського вболівальника.

Календар ігор можна подивитись тут

Команди, що зайняли в кожній з груп 1-е – 4-е місця, виходять в серію плей-офф Чемпіонату УБЛ і грають наступним чином

Як же «Мавпи» грали з суперниками по групі в рамках регулярного чемпіонату?

3 тур 9 жовтня 2008
«Говерла» - «Черкаські Мавпи» 56:75 (теперішня «Говерла» геть не схожа на себе на початку сезону)

5 тур. 16 жовтня 2008
«Черкаські Мавпи» - «ДніпроАЗОТ» 73:72 (хитка перемога черкащан у матчі, де гості могли і виграти, якби Джеральд був влучним здалеку на останніх секундах)

6 тур. 19 жовтня
«Черкаські Мавпи» - «Кривбасбаскет» 76:74 (важка перемога «Мавп». Той поєдинок став предметом суперечок щодо певних суддівських рішень нібито на користь черкащан)