"Мавпа-Рятівник"-"Хімік - 2"

   Виставлену "зону" "Хіміка"  зі стартових секунд матчу черкащани почали впевнено розбивати, що перетворило дебют матчу на повне домінування господарів паркету. Трьошка Данила Лихо встановлює зовсім непристойний рахунок для южненців - 9:0.Зовсім скоро свої перші очки за черкаський клуб, після чотиримісячного "розбору польотів" навколо трансферу, здобуває Кирило Фесенко. Тим самим, примушуючи тренерський штаб "Хіміка" взяти першу хвилинну перерву - 13:3. Відразу після тайм-аута незлагоджені дії в задній лінії черкащан призводять до дого що южненцям поступово вдається скоротити відрив, на першу перерву підопічні Анатолія Федоренка йдуть з перевагою в 5-ть пунктів - 20:15.
    З початком другого періоду постійні проходи підкільце опонента від обох команд регулярно завершувалися бенефісом "великих" суперника. Саме завдяки впевнененим діям в захисті центрових, командам на двох, за дві хвилини, вдається здобути чотири очки. Першими змінити манеру завершення атак вирішують черкащани і отримують за це винагороду: дальній Цьопича доводить перевагу "рятівників" до двозначної - 29:19. Надалі захист приносив значно більше задоволення виконавцям ніж напад. Такий обережний баскетбол мав би приносити значно більше користі лідеру, але несподівана перевага під кінець першої половини гри, на відскоці "Хіміка", скорочує розрив у рахунку. А кидок майже з центра майданчика, під акомпонементи серени, Антонця практично нівелює перевагу "Рятівника" - 35:31.
   Кілька втрат на передачі чаркащан і трьошка від Мещерякова скорочують відрив в рахунку до одного пункта - 39:38, але ефектний данк Фесенка, підкріплений двома з лінії і дальнім кидком Лихо знову повертає господарям комфортний гандикап - 45:38. Остаточно ховають імпульсивний южненський клуб в середині третього періоду два завершення атаки рятівниками "по максимуму": спочатку трьошка Цьопича, а після "два з фолом" Супруна, доводять розрив до максимальниго в матчі - 51:38. Лише низький відсоток реалізації штрафних не дозволяє до завершення десятихвилинки втримати цю різницю - 55:47.
   Урок по захисту, який розпочався в другому періоді продовжився і зі стартом четвертого, після  3 хвилин ігрового часу в заключній чверті колективи набрали чотири очки. Візуальну перевагу господарям забеспечував лише один виконавець - Кироло Фесенко. Центровий на власному кільці зібрав все, що перебувало у вільному польоті, а посправжньому прикрасити своє повернення у великий баскетбол, йому вдалось шістьома блоками! Під кінець матчу агресивна гра команд перетворла матч на екзамен з виконання штрафних, які, до речі, не допомогли в ці хвилини гостям вирватися вперед.
   "Хіміка", ані міцні нерви, ані атака з периметру Міщерякова. Максимальними дивідентами для южненців стало скорочення розриву в рахунку - 72:64.
 
В"ячеслав Лопушанський