"Черкаські Мавпи" - "Кривбасбаскет" 98:77

Дивіться фотозвіт тут

Всі розмови про деморалізовану команду, яке вже полишила надії пройти у наступну стадію чемпіонату, «Мавпи» розвіяли вже в першій чверті, потужно почавши цей надскладний та принциповий поєдинок. Зі стартових хвилин Драгойловіч, Пуповіч та Корочкін шматували захист криворіжців, які на щастя черкаської публіки залишали в своєму захисті багато дірок.

Активно працював невтомний Хілл, а Кольєвіч встиг двічі засмутити гостей с середньої дистанції. Такого початку «Кривбасбаскет» аж ніяк не очікував, саме тому команди пішли на перерву після  першої чверті за рахунку 27:18 на користь «Мавп». У складі гостей виділялись Корабльов та Земліч.

Початок другої чверті вселив іще більше надії у серця черкаських вболівальників. Черкащани грали розкуто та швидко. На вістрі атаки у «Мавп» часто опинявся Кубуровіч, який не розчаровував місцевих вболівальників та партнерів по команді. «Кривбасбаскет» почав більше фолити, а в атаці у гостей виходило мало, проте пішов дальній кидок. Саме завдяки влучності Хавела «Кривбас» пішов на велику перерву, програючи лише 6 очок 48:42.

Початок третьої чверті був цілком за «Мавпами», при чому атаки господарів паркету були не тільки ефективні, а і ефектні – шалену хвилину провів на паркеті Рєвзін, завершивши але-уп з подачі Хілла та відмітившись трьошкою, яка довела перевагу підопічних Євгена Мурзіна до 13 очок. «Кривбасбаскет» намагався наздоганяти суперників, проте третя чверть закінчилась з рахунком 75:57 на користь «Мавп».

В середині останньої чверті «Мавпи» довели свою перевагу в рахунку до 25 очок. Господарі робили все, що хотіли з розгубленим «Кривбасбаскетом». На паркеті була лише одна команда – «Мавпи», а вболівальники почали вимагати сотню. За 58 секунд до завершення гри на табло світились приємні 98:72 на користь "Мавп", проте сотні Черкаси так і не побачили. 98:77 - фінальний рахунок матчу. Вітаємо Євгена Мурзіна з чудовим дебютом!

тренер: Мітровіч Звєздан

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки