"Марель" - "Динамо". Товарняк

Під час баскетбольного затишшя «Марель-Черкаси» провели товариську гру проти «Динамо» (м. Київ) в рамках підготовки до групового турніру ЖУБЛ.

Незважаючи на тренувальний статус матчу, боротьба на паркеті точилась запекла, а відсутність табло та статистів компенсувалась присутністю бригади протоколістів у складі Макса Барбула (дубль «Мавп»), який уважно слідкував за рахунком та робив фото звіт матчу, Тайсона і Мандра (фан-клуб «Мавп»), мимо уваги яких не пройшов ні один фол, заміна чи тайм-аут та Іванцова Євгена (прес-центр «Мавп»), який уважно пильнував за часом та виконував роль сирени.

Без тягарю відповідальності за результат команди грали розкуто та вільно, і у грі взяли участь майже усі гравчині "Марелі". Не дивлячись на те, що зі стартових хвилин «Динамо» захопило ініціативу і не відпускало її до фінальної сирени, господарки паркету грали самовіддано, разом з тим, провалюючись в деяких відрізках гри.

Матч завершився з рахунком 46:67 на користь «Динамо», які заслужено здобули перемогу, проте, задоволення від гри отримали усі учасники цієї події.