«Черкаські Мавпи» матимуть кілька конкурентів за вихід у Суперлігу»

 
  Завершилося інтеренет-голосування нашого сайту: «Мавпи у вищій лізі». У його рамках відвідувачі мали можливість проголосувати за три варіанти на тему якою буде боротьба черкащан за золоті нагороди цього турніру.
Участь у голосуванні прийняв 231 респондент, з яких майже половина – 46% –проголосувала за варіант: «Ч.М» матимуть кілька конкурентів за вихід у Суперлігу». 30% опитаних проголосували за варіант: « Гратимуть кожен матч з останніх сил, через те, що суперники будуть досить сильними».Припущення:  «Не матимуть конкурентів за вихід в Суперлігу» підтримали 24% відсотки опитаних.
Відразу після офіційних результатів опитування ми вийшли на вулицю, аби задати це ж запитання пересічним жителям Черкас. Як виявилося: команду «Черкаські Мавпи» знають усі, без винятку, а от думки, щодо виграшу «Мавпами» вищої ліги розділилися. В об’єктив нашої камери, навіть, випадково потрапив дитячий тренер Валентин Дячук. Він зараз працює над набором хлопчаків 1999 р.н. та формуванням нової дитячої команди. Тож пропонуємо вам знайти думку тренера та почути міркування інших черкащан щодо можливості виходу команди в Суперлігу, за підсумками цього сезону:
 
 
 
Сьогодні на нашому сайті з’явилося нове опитування: « Телевізійний портрет, якого гравця задньої лінії "Черкаських Мавп" ви хотіли б побачити?» По завершенню опитування сюжет про гравця, який набере найбільшу кількість голосів, буде розміщено на сайті. Тож обирайте.