Арабаджи 31 7-11 3-8 3-4 3 3 6 2 1 3 - - 26
Печерський 19 2-4 - 5-5 2 2 4 - 1 1 2 5 9
Сайнієв 30 1-4 2-5 1-2 1 - 1 3 1 2 - 5 9
Ольховський 26 1-3 -1 1-2 - 1 1 - 1 1 - 4 3
Боровський 14 1-2 -2 - - 3 3 - - 2 - - 2
Стріпа 33 1-6 -3 - 1 6 7 1 - 5 - 2 2
Михайлов 10 -1 - - - 1 1 - 1 - - 2 -
всього (9) - 15-35 7-26 13-18 8 19 27 7 6 21 2 22 64
в середньому 22 42.9% 26.9% 72.2% 0.9 2.1 3 0.8 0.7 2.3 0.2 2.4 7.1

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки

Не зуміли!!! Так можна охарактеризувати намагання харківського «Авантаж-Політехніка» щось протиставити «Черкаським Мавпам». Якщо ж бути точним, протидіяти господарям майданчику змогли, однак лише стартові вісім хвилин матчу. Ігри в Черкасах за всіма канонами мали статус центральних в черговому турі Вищої ліги. Однак головний фаворит Вищої ліги, традиційно, як для домашніх ігор, все розставив на свої місця ще задовго до фінальної сирени. Та давайте все по порядку. Клейма «команда одного гравця» наставник харків’ян, Валентин Кулібаба, намагався позбутися ще на початку гри, не випустивши того ж гравця, Тимура Арабаджи, в стартовому складі. Однак довго головний козир харків’ян на лавці запасних не засиджувався, вже в середині першої десятихвилинки він вийшов на майданчик, аби після кількох трьохочкових від черкаських снайперів підтягнути свою команду. І слід зазначити, що з першим завданням харків’янин упорався – 17:17. Та якщо корисна гра Тимура була доволі очікуваним явищем, то невиразна гра передньої лінії господарів паркету відверто дивувала. По суті, великі господарів лише лічені рази, на старті матчу, отримували м’яч в трьохсекундній зоні суперника. Підтримав свою команду у важливу хвилину Михайло Насеннік, його шалена самовіддача та стовідсоткова реалізація дальніх допомогла «Мавпам» піти на першу перерву з п’ятиочковою різницею – 23:18.
   Та справжні проблеми у харків’ян виникли в другій десятихвилинці. Головною перевагою «Черкаських Мавп» напедодні гри стала довжина та якість лавки запасних. На перевагу цьому, харків’яни могли поставити хіба що командну дисципліну та цупкий захист. Одак все це почало зникати, тілько-но в ногах у гостей почала з’являтися перша втома, а тут ще й господарі паркету включили тотальний пресинг. У результаті, руки затремтіли навіть у лідерів команди, які дали пладздарм Мавпам для кількох швидких відривів після перехоплень під кінець другого періоду. Внаслідок чого заслужений ривок «Черкаських Мавп» під кінець другого періоду намалював вже солідну різницю в рахунку  – 48:32.
   Остаточно поховав інтригу Євген Ткаченко, який за три хвилини ігрого часу набрав 12 чок!!! Загалом же, Ткаченко став найрезультативнішим гравцем своєї команди – 19 очок, 5 підбирань та 3 перехоплення. Перевершив цей показник лише Тимур Арабаджи, який назбирав свої робочі 26 очок. Натомість, жоден із його партнерів не набрав двозначної кількості очок.
   Найекспресивніший епізод стався на заключних секундах матчу. При рахунку 97:64 Назар Панасюк під акомпонементи сирени реалізує дальній, чим здійняв шалені емоції в ПС «Будівельник». Однак арбітр зарахував 2 очки – 99:64. Як зізнався після гри сам захисник черкаської команди, він таки заступив за трьохочкову лінію.
   Друга серія протистояння «Черкаські Мавпи»  – «Авантаж-Політехнік» на вболівальників чекає завтра. Матч між цими командами розпочнеться в ПС «Будівельник» о 15.00. Також уболівальники зможуть переглянути фотовиставку, що присвячена шестиріччю клубу.