Пилипейко 39 6-11 2-5 7-12 - 5 5 1 1 - - 5 25
Гур'янов 37 1-3 0-7 1-2 1 1 2 1 0 1 - 3 3
Кісало 25 - 0-4 - - 3 3 1 - 4 - 2 -
Кузнєцов 7 0-2 - - 1 - 1 - - 1 - - -
всього (8) - 11-31 4-22 8-14 4 20 24 5 2 20 2 15 42
в середньому 25.9 35.5% 18.2% 57.1% 0.5 2.5 3 0.6 0.3 2.5 0.3 1.9 5.3

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки

«Черкаські Мавпи» оформили свою 27-му перемогу поспіль у Вищій лізі. Свій черговий успіх помаранчево-чорні могли святкувати вже після першого періоду гри проти «Скорпіонів». Стартовий відрізок матчу команда Володимира Холопова виграла із нечуваною різницею – 28:6. Головним рецептом успіху стала максимальна концентрація господарів у кожному епізоді та цупкий індивідуальний захист. А біля чужого щита особливо постарався Віталій Близнюк, який в першому періоді здобув 7 очок та виконав 3 підбирання. Загалом же, центровий черкаського клубу в цій грі –єдиний, хто оформив дабл-дабл – 11 очок та 12 підбирань. Добре допоміг своєму партнеру по команді Михайло Насеннік, якому знадобилося 3 кидки з гри аби здобути 8 очок. До слова, після першого періоду Насеннік, як і ще два гравці основи – Зозуля і Копил, на паркет вже не виходили. А навіщо? Винести «Скорпіонів» (які на цей матч приїхали без тренерського складу) зміг і найближчий резерв «Мавп». Його представник Тарас Пономаренко за рахунок своєї техніки лише в другому періоді набрав 12 очок. А в статистичному протоколі навпроти свого прізвища плеймейкер знайшов 15 очок, 3 підбирання та 2 передачі. Трохи перевершив здобуток свого одноклубника Максим Шепіль, який під кінець матчу просто розстрілював неприкрите кільце «Скорпіонів» з дальньої дистанції, в результаті, Макс зібрав 18 очок.
      Єдиним, хто хоч якось намагався зарадити панічній різниці в рахунку у складі «Скорпіонів», був екс-черкащанин – Ігор Пелепейко. У знайомі кільця цей форвард відвантажив 25 очок, однак цього було замало, аби уникнути принизливої поразки – 42:96. Цікаво, що у звітній грі «Черкаські Мавпи» пропустили найменшу кількість очок у цьому сезоні.