"Max Тeam"- "Vladimir Team" 78:76

 
 
 
   В Черкасах закрили баскетбольний сезон. Як притаманно клубу "Черкаські Мавпи" зробили це неординарно. В основі дійства лежав матч збірних "Черкаських Мавп" та "Черкаських Мавп-96". Дві змішані команди чемпіонів під назвами "Max Тeam" та"Vladimir Team" відіграли товариський матч. В напруженому "Матчі чемпіонів" перемогу здобула команда під орудою Максима Міхельсона - 78:76. Символічно, що вирішальне перехоплення та результативний швидкий відрив зробив наймолодший гравець зустрічі (не беручи до уваги джокера - Дмитра Нагорного:)) Святослав Михайлюк.
 
   Пам’ятається, коли БК «Черкаські Мавпи» лише робила перші кроки, її президент Сергій Одарич постійно наголошував на тому, що його мета і навіть мрія, щоб вихованці черкаського баскетболу виступали за черкаський клуб та на рівних протидіяли топовим командам. Сьогодні вихованці черкаського баскетболу на рівних правах грали проти чемпіонів України. Здійснення мрії підкреслили і сльози на очах у вже почесного президента клубу. Поряд із такими емоціями зупинятися на спортивних деталях матчу було б, як мінімум, не етично. Слід лише відмітити, що долю гри визначила заключна десятихвилинка, в якій на майданчику у команд було по два гравці основи «Черкаських Мавп» та по три юнака «Черкаських Мавп-96». Ще до цього вболівальники насолодилися низкою слем-данків, які по черзі клали Копил, Ткаченко, Близнюк, Пархоменко та Пономаренко. На десерт хлопці залишили дії в захисті. Заключну двохвилинку, перед якою зберігався рівний рахунок ефектним блоком розпочав Близнюк, потім свій «гамак» відрядив Зозулі Пономаренко. Дальню перестрілку юних Кобця та Бондаренка розмежував прохід досвідченого Подоляко. Всі ці ефектні дії за десять секунд до завершення матчу намалювали на табло черкаського ПС «Будівельник» паритет – 76:76. Після чого і стався ключовий момент матчу: один із наймолодших гравців «Матчу чемпіонів» Святослав Михайлюк по-піжонськи обікрав шоумена Пархоменка і у швидкому відриві зробив рахунок 78:76. Заключні три секунди вистачило лише на те, щоб із середньої дистанції схибив Ткаченко. Не зважаючи на програш команди  “Vladimir Team”,  найкориснішим гравцем матчу було визнано саме  гравця з цієї збірної. Набравши найбільшу кількість очок та повеселивши на славу публіку, ним став Максим Пархоменко. Своїх MVP визначили і партнери клубу, які віддали це звання юним Олександру Кобцю та Дмитрові Нагорному.
   Відразу після гри з рук делегата ФБУ Лариси Шабанової обидві команди отримали свої чемпіонські кубки та медалі. Відрадно, що на шляху до цих нагород  і «Черкаські Мавпи», і «Черкаські Мавпи-96» не припустилися жодної поразки!!! Вистачало подарунків і для численної громади вболівальників, які цього вечора  відвідали «Матч чемпіонів». «Венето», «Спортланд» та піцерія «Челінтано» просто завалила подарунками всіх охочих взяти участь у конкурсах. А саме баскетбольне свято закінчилося феєрверком. Та, напевно, найкращий подарунок прозвучав з вуст почесного президента клубу «Черкаські Мавпи» Сергія Одарича, який заявив, що, попри будь-які перепони, головна команда з Черкас гратиме в Суперлізі!!!
  
Максим Міхельсон, головний тренер команд «Черкаські Мавпи-96» та   “Max Тeam”:  «Ця гра – просто незабутні емоції для моїх хлопців на все життя. Сьогодні вони вийшли на паркет грати в одній команді фактично зі своїми кумирами. І приємно, що старші хлопці сьогодні продемонстрували свою майстерність і справді чемпіонську поведінку, тобто просто показали приклад як себе поводити. А якщо сказати одним реченням, досвіду ця гра дала приблизно стільки, як і весь сезон».

Сергій Одарич, почесний президент БК «Черкаські Мавпи»: «Сьогодні я отримав море позитивних емоцій. Чесно кажучи, навіть не очікував, що ця гра принесе їх в такій кількості. Особливо мене порадувало, як наша малеча поряд із досвідченими хлопцями впевнено тримається на майданчику. При цьому я сьогодні не побачив, що юнаки 1996-го року народження в чомусь поступалися професіоналам у баченні поля, у відчутті майданчику, у прийнятті рішення».