За яких умов «Мавпи» не вийдуть з групи

   Вже цього четверга, за два тури до завершення групового етапу розіграшу Кубка виклику, «Черкаські Мавпи» зможуть забронювати собі місце в 1/4 цього турніру. Це може статися в разі виграшу у виїздному матчі команди Андрія Подковирова у грі проти естонського клубу «Тарту-Рок». По суті,  надуспішний старт черкащан в євротурнірі практично вже подарував “Мавпам” місце в наступному раунді змагань, але святкувати цей успіх фани команди зможуть в разі тріумфу їх улюбленців в Естонії. До того ж, в разі програшу, черкащани поставлять себе в не зовсім зручне становище. Так, поки що для «Мавп» все безхмарно, але варто команді Подковирова програти з різницею більше ніж в 12-ть очок, вихід з групи опиниться під великим питанням. Тим більше, що останній матч у своїй групі черкащани проведуть в Самарі, де «ЦСКА» вже, безсумнівно, готує гідну відповідь лідеру групи.
   Як бачите при таких обставинах навіть домашня перемога над «Нярдвіком» мало чим допоможе «Мавпам». Ісландці ж навряд чи зможуть здивувати 7-го грудня «Мавп». Поділяє цю точку зору і Андрій Подковиров: «Ми просто зобов’язані перемагати «Нярдвік» на власному майданчику, в іншому разі нам нема чого робити у Європі».
   З іншого боку – дуже вже багато збігів має відбутися, аби українці припинили похід за євротрофеєм ще в груповому етапі. Як мінімум, до естонського фіаско потрібно ще приплюсувати однадцятиочковий програш «ЦСКА» віт того ж «Тарту». Ось цей результат  з усіх в групі виглядає найменш вірогідним. Тай дома проти черкащан команда Бразіса матиме не абиякі проблеми. Втома від участі в трьох турнірах здається вже давненько «поїдає» естонців. До не зовсім впевненого виступу в «Кубку виклику» «Тарту» додав ще й двозначний програш литовському "Паневежису» в балтійській лізі – 70:80. Та перед сьогоднішнім матчем аж ніяк не це головне, а той факт, що черкащани вигравали вже у «Тарту», як зрештою і в інших суперників по групі.
 
В’ячеслав Лопушанський