"Тарту/Рок"-"Черкаські Мавпи" 99:74

Перша чверть матчу проходила надзвичайно напружено. За одну чверть "Мавпи" набрали 5 фолів. А в середині чверті рахунок становив 17:12.Проте на останніх двох секундах Юріс Умбрашко зумів вирвати команду вперед. Чверть закінчилася рахунком 20:21
У другій чверті боротьба проходила не менш напружено, ніж у першій. На шостій хвилині другої чверті рахунок був 26:26. За три хвилини до кінця першого періоду естонська команда вирвалася вперед 38:30. За три хвилини жодна із команд не здобула жодного очка.До речі, Ярутіс отримав технічний фол за суперечки із суддями.
У третій чверті "Тарту" вириваються вперед. У цій чверті "Мавпи" мають низькі статистичні показники. Командний показник двохочкових кидків складає 37%.
Що ж гра була не вдалою для черкащан. Незважаючи на поразку все ж шанси вийти із групи у "Мавп" досить високі. Черкащани і "ЦСК-ВВС Самара" залишаються лідерами своєї групи.
Маємо надію, що два наступні матчі 7 грудня вдома із "Нярдвіком" та 14 грудня на виїзді із "Самарою" принесуть "Мавпам" перемогу