Проект календаря Вищої ліги

 
XX Чемпіонат  України  з  баскетболу
серед чоловічих команд вищої ліги
сезон 2010/2011  рр.  
Група А                                                                        Група Б
1- КРЕМІНЬ-КДУ (Кременчук)                     1- ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (Черкаси)  
2- ДИНАМО (Дніпропетровськ)                   2- УНІВЕРСИТЕТ-ВОЛИНЬБАСКЕТ (Луцьк)
3- АВІАСТАР (Запоріжжя)                             3- СПОРТЛІЦЕЙ (Біла Церква)
4- СЕВАСТОПОЛЬ (Севастополь)             4- ПУЛЬСАР-ШВСМ (Рівне)
5- КТУ (Кривий Ріг)                                         5- ТЕРНОПІЛЬ-ТНЕУ (Тернопіль)
6- КОКСОХІМ-СТАЛЬ (Алчевськ)                6- СТРІБА (Чернівці) 
7- АВАНТАЖ-ПОЛІТЕХНІК (Харків)            7- ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ (Вінниця) 
   
КАЛЕНДАР  ІГОР
Група Б

1-й  етап
                                                            1  коло
Дата №№ гри                   Команда-господар Команда-гість
1-й тур
09 - 10.10.10  ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ (Вінниця)  СТРІБА (Чернівці)
                          ПУЛЬСАР-ШВСМ (Рівне) СПОРТЛІЦЕЙ (Біла Церква)
                          ТЕРНОПІЛЬ-ТНЕУ (Тернопіль) ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (Черкаси)
2-й тур
16 – 17.10.10   УНІВЕРСИТЕТ-ВОЛИНЬБАСКЕТ (Луцьк) СТРІБА (Чернівці)
                            ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (Черкаси) ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ (Вінниця) 
                            СПОРТЛІЦЕЙ (Біла Церква) ТЕРНОПІЛЬ-ТНЕУ (Тернопіль)
3-й тур
23 – 24.10.10  ПУЛЬСАР-ШВСМ (Рівне) УНІВЕРСИТЕТ-ВОЛИНЬБАСКЕТ
                          СТРІБА (Чернівці) ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (Черкаси)
                          ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ (Вінниця)  СПОРТЛІЦЕЙ (Біла Церква)
4 -й тур
30 - 31.10.10  УНІВЕРСИТЕТ-ВОЛИНЬБАСКЕТ ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (Черкаси)
                         ПУЛЬСАР-ШВСМ (Рівне) ТЕРНОПІЛЬ-ТНЕУ (Тернопіль)
                         СПОРТЛІЦЕЙ (Біла Церква) СТРІБА (Чернівці)

  КУБОК  УКРАЇНИ
1 пара
 03.11.10 АВІАСТАР (Запоріжжя) СЕВАСТОПОЛЬ
 07.11.10 СЕВАСТОПОЛЬ АВІАСТАР (Запоріжжя)

2 пара 03.11.10 ДИНАМО (Дніпропетровськ) КТУ (Кривий Ріг)
              07.11.10 КТУ (Кривий Ріг) ДИНАМО (Дніпропетровськ)

3 пара 03.11.10 КОКСОХІМ-СТАЛЬ (Алчевськ) АВАНТАЖ-ПОЛІТЕХНІК
              07.11.10 АВАНТАЖ-ПОЛІТЕХНІК КОКСОХІМ-СТАЛЬ (Алчевськ)

4 пара 03.11.10 СПОРТЛІЦЕЙ (Біла Церква) ПУЛЬСАР-ШВСМ (Рівне)
              07.11.10 ПУЛЬСАР-ШВСМ (Рівне) СПОРТЛІЦЕЙ (Біла Церква)

5 пара 03.11.10 ТЕРНОПІЛЬ-ТНЕУ (Тернопіль) УНІВЕРСИТЕТ-ВОЛИНЬБАСКЕТ
              07.11.10 УНІВЕРСИТЕТ-ВОЛИНЬБАСКЕТ ТЕРНОПІЛЬ-ТНЕУ (Тернопіль)

6 пара 03.11.10 СТРІБА (Чернівці) ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ (Вінниця) 
              07.11.10 ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ (Вінниця)  СТРІБА (Чернівці)
 
 
5-й тур
13 – 14.11.10  ТЕРНОПІЛЬ-ТНЕУ (Тернопіль) УНІВЕРСИТЕТ-ВОЛИНЬБАСКЕТ
                          ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (Черкаси) СПОРТЛІЦЕЙ (Біла Церква)
                           ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ (Вінниця)  ПУЛЬСАР-ШВСМ (Рівне)
6-й тур
20 – 21.11.10  УНІВЕРСИТЕТ-ВОЛИНЬБАСКЕТ СПОРТЛІЦЕЙ (Біла Церква)
                           ТЕРНОПІЛЬ-ТНЕУ (Тернопіль) ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ (Вінниця) 
                            ПУЛЬСАР-ШВСМ (Рівне) СТРІБА (Чернівці)
7-й тур
27 – 28.11.10  ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ (Вінниця)  УНІВЕРСИТЕТ-ВОЛИНЬБАСКЕТ
                           СТРІБА (Чернівці) ТЕРНОПІЛЬ-ТНЕУ (Тернопіль)
                           ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (Черкаси) ПУЛЬСАР-ШВСМ (Рівне)
 
03 - 05.12.10  ТУР  СТУДЕНТСЬКОЇ  ЛІГИ
1  етап
                                                            2  коло
8-й тур
11 - 12.12.10  СТРІБА (Чернівці) ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ (Вінниця) 
                         СПОРТЛІЦЕЙ (Біла Церква) ПУЛЬСАР-ШВСМ (Рівне)
                          ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (Черкаси) ТЕРНОПІЛЬ-ТНЕУ (Тернопіль)
9-й тур
18 – 19.12.10  СТРІБА (Чернівці) УНІВЕРСИТЕТ-ВОЛИНЬБАСКЕТ 
                           ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ (Вінниця)  ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (Черкаси)
                           ТЕРНОПІЛЬ-ТНЕУ (Тернопіль) СПОРТЛІЦЕЙ (Біла Церква)
10-й тур
22 – 23.01.11  УНІВЕРСИТЕТ-ВОЛИНЬБАСКЕТ ПУЛЬСАР-ШВСМ (Рівне)
                           ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (Черкаси) СТРІБА (Чернівці)
                          СПОРТЛІЦЕЙ (Біла Церква) ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ (Вінниця) 
11-й тур
29 – 30.01.11  ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (Черкаси) УНІВЕРСИТЕТ-ВОЛИНЬБАСКЕТ
                           ТЕРНОПІЛЬ-ТНЕУ (Тернопіль) ПУЛЬСАР-ШВСМ (Рівне)
                           СТРІБА (Чернівці) СПОРТЛІЦЕЙ (Біла Церква)
12-й тур
05 – 06.02.11  УНІВЕРСИТЕТ-ВОЛИНЬБАСКЕТ ТЕРНОПІЛЬ-ТНЕУ (Тернопіль)
                          СПОРТЛІЦЕЙ (Біла Церква) ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (Черкаси)
                           ПУЛЬСАР-ШВСМ (Рівне) ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ (Вінниця) 
 
  КУБОК  УКРАЇНИ
7 пара 09.02.11 Переможець 1 пари ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (Черкаси)
              13.02.11 ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (Черкаси) Переможець 1 пари

8 пара 09.02.11 Переможець 3 пари Переможець 2 пари
              13.02.11 Переможець 2 пари Переможець 3 пари

9 пара 09.02.11 Переможець 5 пари Переможець 4 пари
             13.02.11 Переможець 4 пари Переможець 5 пари

10 пара 09.02.11 Переможець 6 пари КРЕМІНЬ-КДУ (Кременчук)
               13.02.11 КРЕМІНЬ-КДУ (Кременчук) Переможець 6 пари
 
 
13-й тур
19 – 20.02.11  СПОРТЛІЦЕЙ (Біла Церква) УНІВЕРСИТЕТ-ВОЛИНЬБАСКЕТ
                           ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ (Вінниця)  ТЕРНОПІЛЬ-ТНЕУ (Тернопіль)
                           СТРІБА (Чернівці) ПУЛЬСАР-ШВСМ (Рівне)
 
25-27.02.11  ТУР  СТУДЕНТСЬКОЇ  ЛІГИ
 
14-й тур
12 – 13.03.11  УНІВЕРСИТЕТ-ВОЛИНЬБАСКЕТ ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ (Вінниця) 
                          ТЕРНОПІЛЬ-ТНЕУ (Тернопіль) СТРІБА (Чернівці)
                          ПУЛЬСАР-ШВСМ (Рівне) ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ (Черкаси)
 
 
2-й  етап

Ігри за 1 – 8 місця
Ігри за 9 – 14 місця

15-й тур
19 – 20.03.10  Б 1  місце А 4  місце
  Б 2  місце А 3  місце
  Б 3  місце А 2  місце
  Б 4  місце А 1  місце
  Б 6  місце А 5  місце
  Б 5  місце А 6  місце
  Б 7  місце А 7  місце

16-й тур
26 – 27.03.11
  А 4  місце Б 2  місце
  А 3  місце Б 1  місце
  А 2  місце Б 4  місце
  А 1  місце Б 3  місце
  А 5  місце Б 7  місце
  А 6  місце Б 6  місце
  А 7  місце Б 5  місце
 
  КУБОК  УКРАЇНИ
Півфінал 1 02.04.11
 Переможець 7 пари Переможець 8 пари
Півфінал 2  Переможець 9 пари Переможець 10 пари
За 3-4 місця 03.04.04 Переможений 1 півфіналу Переможений 2 півфіналу
За 1-2 місця  Переможець 1 півфіналу Переможець 2 півфіналу

17-й тур
09 – 10.04.11
  Б 3  місце А 4  місце
  Б 4  місце А 3  місце
  Б 1  місце А 2  місце
  Б 2  місце А 1  місце
  Б 5  місце А 5  місце
  Б 7  місце А 6  місце
  Б 6  місце А 7  місце

18-й тур
16 – 17.04.11  А 4  місце Б 4  місце
  А 3  місце Б 3  місце
  А 2  місце Б 2  місце
  А 1  місце Б 1  місце
 
19-й тур
21 – 22.04.11  А 4  місце Б 1  місце
  А 3  місце Б 2  місце
  А 2  місце Б 3  місце
  А 1  місце Б 4  місце
  А 5  місце Б 6  місце
  А 6  місце Б 5  місце
  А 7  місце Б 7  місце

20-й тур
30.04 - 01.05.11
  Б 2  місце А 4  місце
  Б 1  місце А 3  місце
  Б 4  місце А 2  місце
  Б 3  місце А 1  місце
  Б 7  місце А 5  місце
  Б 6  місце А 6  місце
  Б 5  місце А 7  місце

21-й тур
14 – 15.05.11  А 4  місце Б 3  місце
  А 3  місце Б 4  місце
  А 2  місце Б 1  місце
  А 1  місце Б 2  місце
  А 5  місце Б 5  місце
  А 6  місце Б 7  місце
  А 7  місце Б 6  місце

22-й тур
21 – 22.05.11
  Б 4  місце А 4  місце
  Б 3  місце А 3  місце
  Б 2  місце А 2  місце
  Б 1  місце А 1  місце
 
27 - 29.05.11    ФІНАЛЬНИЙ ТУР СТУДЕНТСЬКОЇ ЛІГИ