"Тарту/Рок" здобув перемогу над груповим лідером «Черкаські Мавпи» 99:74 (20:21,18:9,31:22,30:22).

   Вчора естонський суперник у домашній грі із "Мавпами" здобув перемогу 99:74.Перед завершальною чвертю перевага “Тарту/РОК” була у 18 очок - 69:52. Солідний відрив, який втім не зробив фінальну чверть менш інтенсивною. «Мавпи» відстали. 71:59; 74:61, але чотири трьох очкові кидки плюс два та два вільних кидка Герта Куламеа та жорсткий захист естонської команди вивів команду «РОК» до перемоги з більшою перевагою наприкінці гри.
   У першій чверті команди грали нарівні та фінальний рахунок першої чверті – на користь «Мавп» 21:20. Один з переломних моментів матчу була середина другої чверті, коли молодий форвард «Мавп» Кирило Фесенко отримав фол проти Вало Аллінгу, що послідував за технічним фолом Ярутіса.
   Третя та четверта чверть були для «РОК» успішними. Литовець «Мавп» Арнас Казлаускас докладав зусиль, для скорочення рахунку, спробувавши закинути декілька разів із периметру, але отримував у відповідь протистояння від естонських гравців - Герта Куламеа та Мартіна Мююрзеппа.
 АРНАС КАЗЛАУСКАС (№ 9 «Мавпи»): "Ніщо не могло трапитись. Цього разу це була цілковита поразка з нашого боку. «РОК» мали гарний захист, а ми ні. Вони часто мали позиції для вільних кидків".
АНДРІЙ ПОДКОВИРОВ (головний тренер «Мавп»): "Я думаю, що ми програли цю гру через наші думки. Ми гарно зіграли 3 попередні гри, і деякі гравці міркували, що ми можемо виграти так чи інакше, не викладаючись на 100 %. Наприкінці кожен індивідуально намагався врятувати ситуацію".
ТАРМО КІКЕРПІЛЛ (№ 9 «РОК»): "Ми грали так само, як суперники дозволяли нам грати, як в Україні, так і тут. Цього разу вони дозволили нам грати, вдома вони були кращими. Ми сильні вдома, отже я сподіваюсь, що більше наших прихильників почнуть відвідувати виїзні матчі закордоном".
АРГІРДАС БРАЗИС (головний тренер «РОК»): "Це була справді гарна гра. Супротивники є одними з найкращих в Україні. Ми знаємо, що вони гарні в нападі та слабкі у захисті, отже це дало нам отримати ключ до перемоги цього разу. Команда сподівається, що зможе перемогти Самару у них вдома".