Майсурадзе 38 6-14 1-4 - 1 3 4 2 1 5 - 2 15
Ігнатенко 32 1-4 2-4 1-2 2 7 9 - 1 - 1 4 9
Семенович 20 2-4 0-1 1-3 - 2 2 - - 4 - 2 5
Степанов 9 0-2 - - - 1 1 - - 1 - - -
І. Федоряк 2 - - - - - - - - - - 1 -
всього (10) - 15-48 3-15 5-9 5 22 27 5 7 24 2 19 44
в середньому 20.1 31.3% 20% 55.6% 0.5 2.2 2.7 0.5 0.7 2.4 0.2 1.9 4.4

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки

Цього вікенду «Черкаські Мавпи» мали тестувати новачка Вищої ліги. Сказати, що чернівецька «Стріба» зуміла створити справжні проблеми чемпіону Вищої ліги, якось язик не повертається. Однак легкою прогулянкою для помаранчево-чорних третій тур важко назвати, особливо це стосується першого ігрового дня. Нервовість в діях та слабка концентрація в ігрових моментах – ось що дозволило молодим чернівчанам забити в кошик «Мавп» найбільшу кількість очок в офіційних матчах цього сезону (103:70). Свою роль в ненайкращому, хоча і виграному матчі, зіграла травма спини капітана черкащан Володимира Журжія. В результаті, за невиразну гру задньої лінії довелося віддуватися «великим» господарів. Сергій Мякінін та Віталій Близнюк на двох здобули 44 очка та виконали 20 підбирань!!!!!
   А от в матчі другого ігрового дня господарі зуміли звести до мінімуму кількість власних помилок і потішитися мега-розгромним підсумковим рахунком – 95 на 44. Стримувала від надмірних радощів черкаських вболівальників цього вечора неприємна звістка про те, що пішов з життя молодий член фан-сектору Віталій Дорошев. Його пам'ять перед грою почтили хвилиною мовчання.
    Ім’я переможця цього матчу можна було вгадати ще за підсумками перших п’яти хвилин гри. І справа навіть не в рахунку, який на цю мить набув вже двозначної різниці (17:7), а в зарядженості на поєдинок команди Володимира Холопова. На відміну від попередньої гри, господарі буквально билися за кожен м’яч, а за таких умов команда, яка має ще й відчутну перевагу в класі, просто зобов’язана доводити гру до розгромного рахунку. Особливо цього жадали в стартовій десятихвилинці Віталій Близнюк та Максим Шепіль, які вже з плином десяти ігрових хвилин могли похизуватися дев’ятьма набраними очками. Якщо стартову десятихвилинку назвати невдалою для молодого складу «Стріби» (33:17), то далі для чернівчан взагалі настали чорні хвилини в баскетбольній кар’єрі. За наступні 30 хвилин вони зуміли набрати лише 27 очок!!! Хоч чимось намагався зарадити результативності своєї команди Давід Майсуредзе. Відбувши в попередньому матчі дискваліфікацію, він, відповідно, і виглядав по-свіжіше своїх партнерів, що допомогло йому набрати 15 очок. Особливо кидалася в очі втома гостей (яка, за словами Тимофія Безрука, з’являється через надмірні навантаження в тренувальному процесі), коли черкащани вмикали цупкий індивідуальний захист.  А у помаранчево-чорних традиційно, як для цього сезону, працювала вся команда і відразу п’ятеро черкащан зуміли набрати 10 і більше очок. Знову найбільше натрамбував в кошик «Стріби» Сергій Мякінін, який цього вечора набрав 19 очок та виконав 5 підбирань. Це не в останню чергу допомогло нашій команді святкувати чергову переконливу перемогу – 95:44. Попереду у команди Володимира
Холопова найважче випробування в першому етапі чемпіонату. Найближчої п’ятниці та суботи «Черкаські Мавпи» зіграють в Луцьку проти одного з претендентів на нагороди – «Волиньбаскета».

Тимофій Безрук, тренер-консультант БК «Стріба»: «В першому матчі вийшла боротьба з нашого боку, хлопці навіть стрибнули вище голови, адже підбір гравців в «Черкаських Мавп» значно серйозніший, ніж в нас. Сьогодні такої боротьби не вийшло, наших хлопців просто не вистачило на дві гри, вони взагалі не звикли в такому режимі працювати. На цю гру я поставив завдання максимальної концентрації в кожному епізоді, аби вони не поплили.  Поки що в нас іде робочий процес становлення команди».

Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Сьогодні налаштування на гру було зовсім інше, ніж учора, більш якісніше зіграли в захисті, в результаті, це принесло велику кількість перехоплень та блок-шотів. Щодо цього туру в мене залишилося двозначне враження: добре, що ми виграли два матчі, але, разом з тим, я розумію, що в нас є серйозні проблеми з позицією розігруючого. Зараз питання номер один ¬¬¬– чи встигне Журжій відновитися до матчу з «Волинню», адже це, скоріш за все, будуть ключові матчі за перше місце в підгрупі».