"Мавпа-Рятівник"-"Легкпром-КНУТД" 88:81

Сьогодні о 16.00 в ПС "Будівельник" відбулася гра між командами "Мавпа-Рятівник"-"Легкпром-КНУТД" (Київ).
  
 
   За перші три хвилини матчу команди не забили жодного очка. Рахунок відкрив гравець “Легкпрому” Бабич Роман трьохочковим кидком.  На середину першої чверті рахунок складав лише 7:8.  Гра проходила не дуже активно, незважаючи на те, що у “Рятівника” було серйозне підкріплення із суперліги (Фесенко Кирило, Цьопич Павло, Лохманчук Юрій). За три хвилини до кінця першої десятихвилинки розрив у рахунку складав 7:14. До кінця першої десятихвилинки “Мавпа-Рятівник” назбирали чотири командних фоли і  пішли на першу перерву із рахунком 13:16.
   На початку другої чверті Лохманчук вивів команду вперед, принісши трьох і двухочкові кидки. Проте вже на середині другої десятихвилинки невелика різниця у рахунку була на користь гостей 26:29, “Мавпи” продовжували збирати фоли, за чотири хвилини до кінця черкащани мали вже п’ять фолів.    Боротьбу на паркеті не можна було назвати запеклою. Все ж черкащанам вдалося завершити чверть із дуже невеликою перевагою 40:39, розрив був би більшим, проте велика кількість помилок допомогла гостям у здобутті штрафних.
   Другий період розпочався із того, що “Легкпром”, на перших трьох хвилинах гри, збільшив рахунок на свою користь 40:46. Перші очки у другому періоді команді приніс Темрякович Олег та Супрун Антон (нові гравці команди “Мавпа-Рятівник”). Але черкащани продовжували збирати фоли , та втрачаюти атаки. Слабкий захист нашої команди не дозволив навіть зрівняти рахунок. Третя чверть закінчилась 55:57.
   Остання чверть принесла вболівальникам “Рятівника”  велику напругу. Лише за вісім хвилин до кінця гри нарешті зрівнявся рахунок 59:59.  В обох команд страждав захист, по черзі забиваючи очки, вони також по черзі втрачали м’яч.
   В кінці гри настала кульмінація. На середині останньої чверті  “Рятівники” нарешті вирвалися вперед – 70:64  на користь черкащан. На останній хвилині черкащани різко вирвалися вперед. За декілька секунд до кінця гри доля матчу була вирішена – 88:81 на користь черкащан.
 
Статистика матчу:
 
М.-Р:
Фесенко Кирило 26
Супрун Антон     17
Лохманчук Юрій  13
 
Л.-К.:
Неруш Олександр  27
Ворник Євген         19
Федоренко Анатолій (головний тренер "Мавпа-Рятівник"):
"Хочу сказати, що через те що Фесенко та Лохманчук лише вчора прилетіли із Естонії, вони були дуже морально стомленними. І це, звичайно, відобразилося на командній грі. Ми сьогодні виглядали непереконливо, незважаючи на дані установки, що команда сильна і зіграна, на паркеті все виглядало інакше. Цьому посприяли часті переміни складу команди. Проте я впевнений, що ми є сильним, зіграним колективом і в нас буде час це довести.
Хочу відмітити сьогодні дебют нових молодих гравців: Темряковича Олега (№12), ми не помилилися, взявши його до команди; не можливо було не помітити вихід на паркет капітана команди - Халабуду Ігоря (№8).
Ми будемо продовжувати удосконалювати наші тактичні дії, і матимемо змогу плідно працбвати далі, адже доукомплектація команди завершилась".
 
Бусигін Андрій (головний тренер "Легкпром-КНУТД"):
"Хочу сказати, що сьогодні гра була проходила рівно. "Мавпи" сильна команда, дуже гарно укомплектована. Такі гравці як Фесенко, в принципі, можуть самостійно вирішити хід поєдинку. Щодо "Легкпром", то сьогодні моя команда не вибила і 30% попадання, хоч зазвичай ми маємо значо більший результат 40-47%".