Чемпіонат України: прев’ю до шостого туру

 
 
В суботу, 20 листопада, та в неділю, 21 листопада, відбудуться матчі шостого туру Чемпіонату України з баскетболу.
 
У групі А «Кремінь-КНУ», в активі якого три перемоги в шести матчах, прийматиме на домашньому майданчику одного з лідерів – «Авіастар-КПУ» (5 перемог/3 поразки).
 
Андрій Кондрашов, головний тренер БК «Кремінь-КНУ»:
 
Склад суперника доволі суттєво оновився, тож можна сказати, що ми його знаємо не надто добре. Звісно, що ставимо перед собою завдання – перемогти. Враховуючи особливість гри «Авіастару», те, що левову частку очок запорізької команди заробляють «великі», спробуємо зіграти проти них якомога швидше.
 
Аутсайдер групи «Коксохім-Сталь» (лише одна перемога в шести поєдинках) зіграє з «Авантажем-Політехніком». Харківська команда, як і запоріжці, відсвяткувала п’ять перемог у восьми зустрічах.
 
Цікаве протистояння у групі Б відбудеться в Луцьку, де місцевий «Волиньбаскет» (7 перемог/1 поразка) проведе двоматчеву дуель зі «СпортЛіцеєм». У підопічних Юрія Дятловського, які, як і «Черкаські Мавпи» провели вже десять поєдинків, паритет перемог і поразок – 5/5. Тож,у разі подвійного успіху господарів їм вдасться наздогнати лідера групи за кількістю перемог. Гості ж сподіватимуться скоротити відставання від другої сходинки турнірної таблиці, на якій і розташувалися лучани.
 
В матчах із аутсайдером – «Тернополем-ТНЕУ» (0 у графі «перемоги») «Вінницькі Зубри» також сподіватимуться покращити своє турнірне становище.
 
І нарешті, «Пульсар», який несподівано для багатьох перебуває в нижній частині турнірної таблиці, прийматиме «Стрібу». Чернівецька команда, обігравши «СпортЛіцей» у четвертому турі та пройшовши на шляху до другого етапу Кубку України «Вінницьких Зубрів», уже продемонструвала, що з нею варто рахуватися будь-якому супернику.
 
Михайло Переверзій, головний тренер БК-93 «Пульсар»:
 
До матчів зі «Стрібою» готуємося цілеспрямовано. Маємо серйозну втрату – Андрій Артимович переніс операцію. Крім того, Юрій Кузьмінець почав тренуватися лише вчора. Втім, є й поповнення – ми запросили нового гравця – Єгора Маслюченка, але все ще відкритою у нас залишається позиція п’ятого номера. Як би там не було, ми налаштовуємося на перемогу.
 
Незважаючи на те, що лідери обох груп – «Динамо» та «Черкаські Мавпи» відповідно – відпочиватимуть, шостий тур обіцяє напружену боротьбу та цікаві матчі.