Ковалевський 31 4-9 0-2 4-6 3 3 6 1 2 - - 2 12
Маслюченко 28 0-4 1-4 8-8 3 2 5 - 1 - - - 11
Куракін 31 1-9 0-1 4-8 1 - 1 1 - 3 - - 6
Гусаківський 4 1-3 - - - - - - 1 - - - 2
Липін 9 - 0-1 - - - - 1 - 1 - 1 -
всього (10) - 17-55 1-12 25-36 10 16 26 4 8 15 - 12 62
в середньому 20 30.9% 8.3% 69.4% 1 1.6 2.6 0.4 0.8 1.5 - 1.2 6.2
тренер: Переверзій

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки
   «Черкаські Мавпи» доволі легко розібралися з «Пульсаром», можна навіть сказати – не помітили суперника. Матч розпочався просто на захмарних швидкостях, особливо високий темп взяла команда Володимира Холопова: мінімум возні з м’ячем і максимум результату. Від чого в індивідуальній статистиці почала рости кількість результативних передач, а на табло ПС «Будівельник» – різниця в рахунку. «Пульсар», намагаючись вберегтись від грізної передньої лінії, очікувано став зоною в захисті, однак цей вид оборони «Мавпам» на заваді не став, та ще й відкрив периметр для атак здалеку. Після розіграної, як по нотах, «вісімки», що завершилась трьохочковим Насенніка, в середині стартової чверті гандикап черкащан вже становив «+14» – 18:4. Сам же снайпер черкаської команди, який за відсутності Шепіля зіграв на звичній позиції форварда, стане одним з найрезультативніших гравців гри. Свої 17 очок Насеннік наколотить завдяки ідеальній реалізації дальніх – 5 із 6-ти. Після цього господарі дещо заспокоїлись, а «пульсуючі» заходились шукати підступи до кільця «Мавп». Головні дивіденди від цього «Пульсар» отримав у вигляді зливи штрафних. Через цупкі дії в захисті команди Володимира Холопова «Пульсар» ще в першій половині гри  виконав 26 штрафних!!! Цей компонент дозволив їм хоч якось триматися на плаву і завершити першу половину гри з доволі прийнятним рахунком 47:38 на користь «Мавп».
   Ключовим епізодом матчу став початок третього періоду, в якому черкащани знову ввімкнули надшвидкості і зуміли створити ривок – 10:0. Після такого спурту суперника молодий склад рівненчан так і не оговтався. Особливо розходилися трамбувати кошик «Пульсару» два резервні захисники – Панасюк та Абдрахманов, які в підсумку набрали, відповідно, по 18 та 16 очок. Вкотре «Черкаські Мавпи» задовго до фінальної сирени залишили відкритим лише одне питання: чи вдасться їм здобути 100 набраних очок. Ці приємні цифри запалив на табло черкаського ПС «Будівельник» Максим Пархоменко, до слова, Макс став єдиним гравцем, який оформив у цьому матчі дабл-дабл: 14 очок та 10 підбирань. Загальний же рахунок матчу – 100:62. Особливо приємною ця перемога виглядає крізь призму поразки «Волиньбаскета» у Вінниці.

Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Ми дуже впевнено почали гру і відразу змогли зробити переконливу різницю в рахунку. При чому це десь зіграло не на нашу користь, адже гравці розслабились. У великій перерві довелося серйозно поговорити з хлопцями і все стало на свої місця. Результат мене задовольняє – в атаці набрали сто очок. Дещо насторожує те, що ми припустилися 20-ти втрат, однак це пов’язано зі швидким характером матчу. А коли збільшується швидкість, мимоволі збільшується кількість помилок. Найнеприємніший момент цього матчу – те, що суперник на нашому щиті зробив 19 підбирань. Завтра постараємось виправити цю ситуацію, адже ми маємо перевагу у зрості».

Михайло Переверзій, головний тренер БК «Пульсар»: «Сьогодні нам не вистачило багатьох компонентів. Зараз команда з Черкас укомплектована значно краще, ніж наша, і має потужну передню лінію. Знаючи це, ми намагалися побудувати гру через зонний захист, однак щось протиставити не вдалося. По-перше, і хлопці десь перегоріли і також далася взнаки травма нашого основного розігруючого (Гусаківського), яку він зазнав на початку гри. Остаточно нас надломив провал в третій чверті, де ми пропустили забагато. Зараз головне – зробити правильні висновки і налаштуватися на перемогу у завтрашній грі».