Маслюченко 29 2-4 1-2 3-4 - 3 3 - 1 2 1 2 10
Коров'яков 37 1-6 0-4 7-12 2 5 7 2 2 5 - 3 9
Ковалевський 17 2-8 1-2 - - 3 3 - - 2 - 3 7
Кузмінець 29 2-3 - 2-3 3 1 4 - - 1 - 3 6
Куракін 25 0-7 0-1 - 1 1 2 1 - 6 - 1 -
всього (9) - 14-43 2-11 17-25 7 19 26 3 5 23 1 17 51
в середньому 22.3 32.6% 18.2% 68% 0.8 2.1 2.9 0.3 0.6 2.6 0.1 1.9 5.7
тренер: Переверзій

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки

На старті цього матчу виникло відчуття дежавю вчорашнього поєдинку. Як і днем раніше, команда Володимира Холопова не вимушено кинулась у відрив. В підсумку «Черкаські Мавпи» знову розтрощать свого опонента майже зі сорока очковою різницею!!! Вже в середині чверті зусиллями Пархоменка та Насенніка господарі вели з двозначною різницею. Зробивши серйозний заділ в рахунку, стартова п’ятірка пішла відпочивати і дала можливість пограти найближчому резерву команди. При чому однобокий перебіг подій на майданчику дозволив основному розігруючому «Мавп» Володимиру Журжію відіграти лише 13 хвилин. У «Пульсара» найпроблемнішою позицією в цій грі стало саме амплуа розігруючого. Через травму Гусаківського та не найкращу гру молодого Сотника часом розігрувати комбінації доводилося форварду – Коров’якову. Зважаючи на це, і не тільки пульсуючі програвали господарям у швидкості думки та прийнятті рішення. В свою чергу, швидкі та видовищні дії гравців «Черкаських Мавп» вимагали у фан-сектора раз-по-раз вигукувати прізвище черкаських гравців. В другому періоді потужним блок-шотом цього домігся Євген Ткаченко, а трохи згодом найчастіше з вуст черкаських вболівальників летіло: «Сєрьожа – маладец!». І Сергій Мякінін таки дійсно був нестримним. Шість із семи влучних середніх кидків форварда черкащан дозволили йому набрати 21 очко і стати найрезультативнішим гравцем матчу. На один пункт менше до свого активу записав Максим Пархоменко. Цією статистикою гравці передньої лінії допомогли своїй команді святкувати перемогу з переконливим рахунком - 86:51

Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Ми виходимо на перемогу в кожній грі. В сьогоднішньому матчі зуміли показати доволі непогану концентрацію. В свою чергу, корективи в гру суперника внесли травми: у вчорашній грі пошкодження отримав їхній основний розігруючий, а сьогодні підвернув ногу Ковалевський, відтак серйозної боротьби не вийшло. Щодо програшу «Волиньбаскета», не скажу, що я надто радію з цього приводу. Ми думаємо лише про те, як граємо самі, першу позицію в групі маємо посідати завдяки власній грі, а не подарункам суперників».

Максим Пархоменко, гравець БК «Черкаські Мавпи»: «Приємно, що ми сьогодні здобули перемогу з великою різницею, до того ж гарно зіграли в захисті. Відмінні дії в захисті – це те, що завжди вимагає від нас тренер, не скажу, що він сьогодні був задоволений усім, однак ми пропустили лише 51 очко, що для баскетболу доволі непоганий показник».