"Черкаські Мавпи" продовжують боротьбу на євроарені

Черкаська команда “Черкаські Мавпи” . Сьогодні до України прибуває ісландська команда “Нярдвік”. Нагадаємо, що 7 грудня відбудуться вирішальні матчі у груповому турі Кубку Виклику між командами “Черкаські Мавпи”–“Нярдвік” та “ЦСК-ВВС Самара”–“Тарту/Рок”. Саме результати цих матчів визначать вихід “Мавп” із групи.
    Щодо ігор у Суперлізі між українськими командами, то боротьба за першість проходить не менш запекло, ніж на євроарені. Одним із центральних матчів останнього туру у Суперлізі була зустріч між «Азовмашем» та «Дніпром». Утім, боротьби у цій грі не вийшло. Маріупольці були сповнені бажання реабілітуватися за поразку минулого тижня у Кубку Європи від турецького «Банвіта». Вже у першій половині зустрічі «Азовмаш» не залишив жодного шансу «Дніпру», вигравши дві чверті з рахунком – 51:19. Найкращим у складі господарів був Славен Рімац (14 очок), у дніпропетровців – Денис Іванов (23 очки).
   Дуже захопливим вийшов матч у Рівному між «Пульсаром» і «Сумихімпромом». Зустріч була напруженою і вже в друге поспіль рівняни могли перемогти на останніх хвилинах. Утім, як і в грі проти «Будівельника» більш вправними були гості: сумська команда святкувала перемогу 88:86.