"Черкаські Мавпи-94" в овертаймі здолали "Азовмаш-94"

ВЮБЛ серед юнаків 1994-го р.н. Київ, 4-й тур (4-й матч)

«Черкаські Мавпи-94» – «Азовмаш-94» 89:87 ОТ (18:22; 11:26; 24:15; 23:13; 13:11)

«ЧМ-94»: Рудаков – 22 очки, 13 підбирань, 3 перехоплення; Гончаренко – 18 очок, 3 втрати; Білоус – 17 очок, 6 підбирань; Краснік – 16 очок, 7 передач, 5 втрат; Шимуля – 15 очок, 5 підбирань; Глущенко – 6 передач.

«Черкаські Мавпи-94» на мажорній ноті завершили третій тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги. В останньому матчі черкасці вперше у своїй історії обіграли однолітків з «Азовмаша». Лідера чемпіонату команда Миколи Неухацького змогла подужати лише в овертаймі. При чому цю перемогу можна назвати мегавольовою. Справа в тому, що по ходу матчу наші баскетболісти поступалися з різницею в 23 очки! Однак завдяки фантастичній самовіддачі в захисті «Черкаським Мавпам-94» вдалося після великої  перерви переломити хід зустрічі. Основний час закінчився з рахунком – 76:76, а в овертаймі черкасці були сильнішими – 13:11.
   Зважаючи на останній успіх, цей тур можна занести до активу помаранчево-чорних, які здобули три перемоги серед чотирьох зіграних матчів, і тим самим зберігають шанси потрапити у плей-оф чемпіонату.

Микола Неухацький, головний тренер БК «Черкаські Мавпи-94»: «Завданням номер один в останньому матчі було постійно пресингувати і не давати супернику простору. В першій половині матчу ми багато програвали, але це не означає, що хлопці в ній гірше працювали. Справа в тому, що перемогу ми здобули за рахунок того, що фізично виснажили суперника, примушували його швидко атакувати – і вже в другій половині це призвело до помилок від маріупольців. Я думаю, багато що лежить в площині психології. Ми ще не обігрували «Азовмаш» і в першій київській грі хлопці, можливо, не до кінця вірили у власні сили, ця впевненість з’явилася вже в другому матчі».

Довго без офіційних матчів «Черкаським Мавпам-94» бути не доведеться. Вже найближчими вихідними фактично цьому ж складу доведеться відстоювати честь клубу в рамках чемпіонату Першої ліги. Цікаво, що суперником буде знову «Азовмаш». В суботу гра в ПС «Будівельник» розпочнеться о 19.00, а в неділю команди зіграють о 13.00.