До матчу проти «Волиньбаскета» 5 днів

 
    До центрального протистояння першого етапу Вищої ліги в підгрупі «Б» залишилося 5 днів. В його рамках «Черкаські Мавпи» прийматимуть «Волиньбаскет» – команду, яка завдала єдину поразки колективу Володимира Холопова за два сезони. Наш сайт розпочинає щоденну рубрику, в якій дійові особи цього протистояння висловлюватимуть свої думки щодо найближчих матчів. Сьогодні про це ми запитали капітана «Черкаських Мавп» – Володимира Журжія.
 
«Безперечно, ці матчі стануть вирішальними в підгрупі і не лише. Ми всі чекаємо суботи. Справа в тому, що є неабияке бажання взяти реванш у «Волині» за поразку на їх майданчику. Це не рядовий поєдинок, а матчі, в яких на карту поставлено чимало. Зараз усі готуються з подвійним заповзяттям. Навіть тур в Чернівцях ми проводили в рамках підготовки до найближчих домашніх ігор. Протягом найближчих п’яти днів маємо провести скаутинг і досконало розібрати кожного гравця.
    Щодо суперника, то це команда із досвідченими гравцями. Особливо потужно виглядає їхня стартова п’ятірка, яка зібрана з гравців, що ще кілька років тому виступали в Суперлізі.  Кидається в очі їхня непогана фізична форма. Знаю, що з лучанами працює відповідний тренер, і це помітно, – в тих матчах, які ми з ними грали, команда фактично на одному диханні проводила всі сорок хвилин. Також із сильних сторін «Волині» відзначу їхніх «великих»: Карєбін та Виноградов – гравці з серйозним досвідом та майстерністю. Задля перемоги нам потрібно серйозно постаратися, але я переконаний, що ми зможемо досягнути успіху»,
- зазначив Володимир Журжій.