До матчу «Черкаських Мавп» проти «Волиньбаскета 4 дні

 

   До найважливішого туру першого етапу Вищої ліги в підгрупі «Б» залишилося 4 дні. В його рамках «Черкаські Мавпи» зустрічатимуть «Волиньбаскет». Наш ресурс продовжує свою рубрику, в якій викладає думки головних дійових осіб цього протистояння. Вчора ми цікавились баченням цих матчів у капітана «Черкаських Мавп» Володимира Журжія. Сьогодні ж свій коментар нашому сайту дав головний тренер «Волиньбаскета» – Сергій Смітюх.
 
   «Я боюся бути не оригінальним, однак наше завдання – вигравати в будь-якої команди – чи то «Мавпи», чи «Пульсар», чи «Тернопіль». Якщо ми матимемо постійно таке бажання, результат обов’язково прийде. Спрогнозувати результат матчів не беруся, але я переконаний, що матчі в Черкасах будуть цікавими і ми ставимо за мету знову обіграти «Мавп». Зараз в нас доволі збалансована команда і я не погоджуюся з тим, що наші резервісти серйозно програють основі. Справа в тому, що гравці нашої стартової п’ятірки мають за спиною серйозний досвід виступу на високому рівні, більшість запасних в силу свого віку цього не мають. І тут головна проблема лежить не в кваліфікації, а в психології запасних гравців. Думаю, що згодом ці хлопці показуватимуть змістовний баскетбол, хоча і зараз вони можуть видати дуже якісний матч.
   До мінусів своєї команди можу зарахувати хіба що нестабільну гру гравців задньої лінії. По ходу чемпіонату були такі матчі, коли ми вигравали з різницею у 15-20 очок, однак кілька помилок в організації гри призводили до того, що ця перевага танула і нам доводилося починати все спочатку. Є іще одна проблема – це рваний календар Вищої ліги, коли в чемпіонаті більше, ніж місячні паузи, важко тримати команду у гарній формі.  
   Щодо суперника, то «Черкаські Мавпи» – добротна команда. При чому я знаю, що черкасці, порівняно з першим колом чемпіонату, підсилили свій склад кількома якісними баскетболістами. Я не бачив останніх матчів «Мавп», аби робити змістовні висновки, але, зважаючи на статистику команди, особливо її підсилив прихід Іллі Короткова»,
– зауважив Сергій Смітюх .