"Черкаські Мавпи-96" вирушили на другий тур Євроліги

 
   Сьогодні «Черкаські Мавпи-96» вирушили до Южного, де за два дні розпочнуть свої матчі в рамках другого туру Європейської юнацької баскетбольної ліги. З 28-го по 30-те січня наша команда зіграє п’ять матчів проти польських «Окхоти» та «Вроцлава» і російських «Хімок», «Трінти» та «ЦСКА». Матч проти московських армійців, які є чемпіонами Євроліги та володарями Кубка Чемпіонів черкасці проведуть з заключний день змагань, а стартуватиме на турнірі команда Максима Міхельсона грою проти «Хімок». Також в програмі черкаських баскетболістів відвідати з матч вітчизняної Суперліги, в якому южненський «Хімік» зіграє проти «Будівельника».
   В першому турі ЄЮБЛ, який приймала саме підмосковна команда, наші юнаки посіли третє місце, при цьому вигравши 3 матчі з 5-ти. Одна з поразок в стартовому турі «Вільнюсу» далеко не входила в плани тренерського штабу. Отож, задля того, щоб збільшити свої шанси на вихід у суперфінал турніру, черкащанам в двох наступних турах бажано обігрувати якусь із топових команд («ЦСКА» (Росія), «Каунас» (Литва), «Алвік-Баскет» (Швеція).
 
Максим Міхельсон, головний тренер БК «Черкаські Мавпи-96»: «Їдемо із великим бажанням показати гарну гру та здобути прийнятний результат. Звісно, є бажання обіграти «ЦСКА» і ми намагатимемося це зробити в Южному. Є і невеличкі проблеми, які стосуються певної втоми хлопців, при чому як фізичної, так і психологічної. Адже буквально днями ми відіграли вдалий домашній тур ВЮБЛ серед юнаків 1995-го р.н., і обігравши чемпіона України цієї вікової категорії, залишили в цих змаганнях багато емоцій.
  Починаючи з п’ятниці, на нас знову чекає затяжна серія ігор. Спочатку за три дні ми відіграємо п’ять матчів ЄЮБЛ. А в неділю, відразу після гри з «ЦСКА», ми їдемо в Одесу, де в цей же день зіграємо два пропущені матчі чемпіонату України проти команди з Овідеополя».