До матчу «Черкаських Мавп» проти «Волиньбаскета 3 дні

 

   До принципового туру проти «Волиньбаскета» залишилося 3 дні і ми продовжуємо нашу щоденну рубрику, в якій цікавимось думками щодо найближчих матчів у представників команд. Сьогодні наш сайт, з цього приводу, взяв коротке інтерв’ю у головного тренера БК «Черкаські Мавпи» - Володимира Холопова.

  «На матчі проти «Волиньбаскета» налаштовуємося дуже серйозно, адже це єдина команда, якій вдалося обіграти нас за останні півтора року. Борги потрібно обов’язково повертати, тож чекаємо команду з Луцька з подвійною мотивацією: показати якісну гру та поквитатися за поразку в першому колі. Нещодавно наша команда пройшла повноцінний збір (після якого вже встигла здобути дві перемоги у виїзних матчах проти «Стріби»), отож підходимо до цих матчів у всеозброєнні. Приємно, що і всі наші гравці зараз в строю, єдиним, хто пропустить перший матч, буде Євген Коровяков, який в попередньому турі отримав дискваліфікуючий фол. Сподіваємося також здивувати суперника, адже спеціально під матчі ми готуємо кілька тактичних змін.
    Якщо порівнювати нашу команду з тією, яка восени вже грала проти «Волині», то вона зробила якісний крок вперед. Особливо це стосується задньої лінії, з приходом в команду Цьопича і Короткова ця ланка виглядає зовсім по-іншому.
   Щодо нашого суперника: «Волинь» – дуже непроста команда, яка якісно та агресивно захищається і має непогані фізичні кондиції. Сподіваюся, що в цих важливих матчах нас підтримають вболівальники, адже дуже хочеться, щоб на цьому турі зал був заповнений. Однозначно можу сказати, що матчі будуть дуже цікаві, а показувати потрібний результат значно легше та приємніше, коли зал переповнений
», – зауважив Володимир Холопов.