До матчу "Черкаських Мавп" проти "Волиньбаскета" 2 дні

 

    До принципового матчу «Черкаських Мавп» проти «Волиньбаскета» залишилося 2 дні. Ми продовжуємо рубрику, в якій своє бачення найближчих матчів висловлюють головні дійові особи цього протистояння. Сьогодні за коментарем наш ресурс звернувся до двох найрезультативніших гравців «Черкаських Мавп» в сезоні – Іллі Короткова та Сергія Мякініна
.
Ілля Коротков, захисник БК «Черкаські Мавпи»: «Звісно, матчі проти «Волині» дуже принципові і про це було багато сказано. Зараз наше головне завдання – виграти два матчі. При чому ці поєдинки особисто для мене та й для моїх партнерів цікаві не лише з огляду на турнірну ситуацію. Справа в тому, що в лучан доволі сильний склад, проти якого хочеться випробувати свої сили. Також переконаний, що ці матчі будуть дуже цікавими для вболівальників.
   Напередодні матчу до «Волині» увага більша, ніж до будь-якого опонента, адже ця команда за рівнем гри серйозно відрізняється від інших колективів в нашій групі. Щодо суперника, то єдиним його недоліком я вважаю коротку лавку запасних, та разом з цим в цієї команди є сильна стартова п’ятірка, на яку, думаю, і буде зроблена ставка».
 
Сергій Мякінін, форвард БК «Черкаські Мавпи»: «Всі ми розуміємо, що перемоги просто необхідні, адже, зважаючи на ситуацію в турнірній таблиці, це матчі за перше місце в групі. У Луцьку ми зіткнулися з серйозним пресингом по всьому майданчику з боку «Волині», який тривав майже протягом всього матчу.  Думаю, що «Волинь» спробує так побудувати гру і в найближчих матчах. Від пресингу нам не втекти, отож треба розбивати його різними способами, найбільш дієвий в цій ситуації – це концентрація та холоднокровність. Я переконаний, що, якщо ми покажемо свою гру, перемога буде в нашій кишені. Щодо самопочуття, то після травми почуваю себе нормально, щоправда, ще відчувається невеликий дискомфорт у лікті.
   В цих матчах хочеться не тільки здобути перемоги, а й потішити вболівальників, бо вони роблять все, щоб підбадьорити нас. Якщо відверто, то таких фанів ще не зустрічав. В Черкасах дуже палко вболівають і це при тому, що ми граємо лише у Вищій лізі. Приміром, я в минулому сезоні грав у Білорусії, то там таких вболівальників навіть в Суперлізі не було».