«Черкаські Мавпи» долучилися до "Свята спорту" в дитсадку

 
    Баскетболісти «Черкаських Мавп» продовжують впроваджувати в життя програму клубу – «Ми з вами однієї крові». Черговим заходом в рамках цієї програми стало «Свято спорту» в дитячому садку №50. Черкаські баскетболісти Михайло Насеннік та Ілля Коротков стали головними арбітрами у веселих стартах юних спортсменів. Вихованці дитсадка були розбиті на дві команди – «Хижі Леви» та «Хитрі Лиси». Суперники виявилися доволі рівними. І вольовим рішенням бригади арбітрів (в особі баскетболістів «Черкаських Мавп» та представниць збірної області з фехтування) була зафіксована нічия. Позитивні емоції – це далеко не останнє, що від цього свята отримали гравці нашого клубу, вони удостоїлись ще й символічних подарунків у вигляді дитячих малюнків на тему «Мій улюблений спорт». Захисники «Черкаських Мавп» також прийшли із сюрпризами. Спочатку вони продемонстрували, як потрібно правильно та ефектно виконувати передачі в баскетболі, а після цього нагородили найактивніших футболками із символікою клубу.
 
Ілля Коротков, гравець БК «Черкаські Мавпи»: «Сьогодні ми зарядилися позитивними емоціями, які можливо допоможуть нам у важливій грі проти «Волині». Я не ходив у дитсадок і сьогодні зрозумів, що багато втратив. Ще я просто не очікував що така малеча може вправно і швидко виконувати далеко не прості вправи, більшість з них мають потенціал стати гарними спортсменгами".
 
Олександр Клименко, вихованець черкаського дитсадка №50: «Це дуже класно, що сьогодні до нас прийшли гравці «Мавп». Я люблю спорт, а більше всього баскетбол часто ходжу на баскетбол і цих хлопців здається бачив».