Пилипейко 33 4-6 - 6-7 1 2 3 1 - 3 - 1 14
Виноградов 34 2-3 1-3 1-1 - 5 5 2 2 8 - - 8
Рябінін 23 1-3 0-3 2-4 - 1 1 - - 2 - 2 4
Швагринський 6 - - 1-2 - - - - - - - 4 1
Удоденко 2 - - - - - - - - - - - -
всього (10) - 20-36 3-8 16-23 7 14 21 4 7 23 - 20 65
в середньому 19.9 55.6% 37.5% 69.6% 0.7 1.4 2.1 0.4 0.7 2.3 - 2 6.5
тренер: Смітюх

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки

Баскетболісти «Черкаських Мавп» зробили подарунок (у вигляді важливої перемоги) на тридцятирічний ювілей Віталію Близнюку, особливо постарався добрий товариш центрового – Володимир Журжій. До привітань капітана «Черкаських Мавп» долучаються тренерсько-адміністративний склад та вболівальники.

«Переповнений ПС «Будівельник» – ця фраза вже давненько не мала прямого відношення до спортивних подій в Черкасах. Сьогодні головна обласна споруда області нарешті була заповнена майже під зав’язку. А зацікавленість вболівальників – це як лакмусовий папірець ваги матчу. Окрім того, що «Волиньбаскет» – єдина команда, якій за два останні роки вдалося «укусити» помаранчево-чорних, цей тур фактично має вирішувати, хто з претендентів на нагороди фінішує на верхівці турнірної таблиці в підгрупі «Б» першого етапу Вищої ліги.

І матч таки виправдав вболівальницькі сподівання. Очікувано, обидві команди зробили ставку на потужно-агресивний захист. Та якщо господарям на старті гри вдавалося якось продертися через блокаду у вигляді зонного захисту, то лучани виглядали доволі безпорадно і в трьох з п’яти стартових атаках «Волині» справа навіть не дійшла до кидка. В ці хвилини неабияк розходився Володимир Журжій. Капітан черкаської команди завдяки своїм кинджальним проходам в трьохсекундну зону вже в першому періоді набрав 11 очок! Це, не в останню чергу, допомогло «Мавпам» повести в рахунку з комфортною перевагою – 15:6. Лише після цього схаменулися два лідери приїжджих – Карєбін та Виноградов. Очікувано. саме від двох досвідчених «великих» і йшла головна загроза кошику господарів у першій половині матчу. Спочатку Карєбін і компанія з доволі прийнятним рахунком завершили стартову чверть – 16:19. А потім ще й на рівних зуміли відіграти другу ¬десятихвилинку – 19:19.

Ще одним фактором, який тримав волинян на плаву, була непогана робота на щитах, адже за звичаєм «Черкаські Мавпи» із солідною різницею переважають своїх суперників за кількістю підбирань. Однак відносний паритет у цьому показникові зберігався лише до великої перерви. Вже з третього періоду іменинник Віталій Близнюк та його партнери фактично не давали повітря своїм суперникам. До того ж в третьому періоді можна було чітко простежити різницю в класі резервістів обох команд. Якщо функції таких гравців у Волині окреслювались виключно можливістю основних виконавців відновити дихання, то черкаська лавка запасних (в особі  Мякініна та Шепіля) продовжила накопичувати перевагу. При чому помилялися в ці хвилини не лише молоді гості, а й десь підсівші фізично досвідчені виконавці. Так, лише один Виноградов припустився 8-ми, далеко не вимушених, втрат. Це допомогло гостям до середини третього періоду збільшити різницю до +14. На щастя, команди з Луцька у складі господарів також знайшлися виконавці, що втратили концентрацію. Невпевнено, організовані кілька атак поспіль помаранчево-чорних призводять до того, що «Волиньбаскет» знову  починає вірити у власні сили. Особливо крила в ці хвилини виросли у Миколи Білоуса, який в середині четвертого періоду фактично самотужки плавить недосяжну різницю в рахунку до 3-х очок – 62:59 на користь «Мавп». І тут знову пакувати подарунок у вигляді перемоги для Віталія Близнюка заходився Володимир Журжій. Спершу він «стає жертвою» навмисного фолу, а потім збільшує лік своїм набраним очкам до 24-х. Таким чином капітан «Черкаських Мавп» набирає третину командного доробку і презентує важливу перемогу численним черкаським вболівальникам – 75:65.

Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»:  «Сьогоднішня гра, як і очікувалось, складалась доволі непросто для нас. Адже команда з Луцька – дуже серйозний суперник, доволі непогано підкована фізично і тактично та має низку якісних гравців. Завтрашня гра (початок о 12.00) для нас буде не на багато легшою. Думаю, що й загалом всі матчі, які залишилося нам відіграти в чемпіонаті матимуть подібний характер, прохідних матчів вже не буде. Хочу серйозно подякувати вболівальникам, яких сьогодні зібралося чимало, для нас це був фактично 6-й гравець.  А позитивні емоції, на мою думку, отримали сьогодні як вболівальники, так і гравці».

Сергій Смітюх, головний тренер БК «Волиньбаскет»: «У сьогоднішній грі нам десь не вистачило концентрації. Ми припустилися великої кількості втрат і ще й у вирішальний момент програли підбір – це головні чинники невдачі. Я вважаю, що команда Вищої ліги не має припускатися 20-ти втрат за гру. За всіма іншими показниками в грі була відносна рівновага».
P.S. Окрім іменинника Віталія Близнюка , свій подарунок на грі отримала і вболівальниця «Черкаських Мавп». Дівчина виграла черговий матрац «Венето» . Цього разу дорогоцінний приз розігрувався з поміж всіх володарів квитків на гру.