18-те лютого

«Черкаські Мавпи-98» – МК «ДЮСШ-7» (Харків) 93:16
«Черкаські Мавпи-98» – «КДЮСШ-Азовмаш-98-2» (Маріуполь) 88:18

19-те лютого

«КДЮСШ-Азовмаш-98-1» (Маріуполь) – «Черкаські Мавпи-98» 67:52 (12:12; 18:17; 13:11; 24:12)

«Черкаські Мавпи-98» в Лубнах продовжують боротися в рамках 3-го туру ВЮБЛ.  Після стартової перемоги над одеськими однолітками, про яку ми вже писали, хлопці Олега Татарова провели три матчі за два ігрових дні. Вчорашні поєдинки проти харківської «ДЮСШ-7» та другої команди «Азовмашу-98» без перебільшення можна назвати легкою прогулянкою для наших юнаків. В обох матчах черкасці святкували успіх з більш, ніж семидесятиочковою різницею в рахунку.
   Сьогодні ж продовжити свою безпрограшну серію «Черкаським Мавпам-98» не вдалося. Реванш за своїх одноклубників взяли баскетболісти першого «Азовмашу». Причому за рівної гри протягом трьох періодів заключну чверть черкасці програли з рахунком 24:12, що в підсумку і дозволило маріупольцям здобути загальну перемогу – 67:52. Та навіть попри цю поразку, «Черкаські Мавпи-98» (які до цього туру йшли шостими в турнірній таблиці) фактично забронювали за собою місце у плей-оф чемпіонату. І це навіть попри те, що до вирішальної стадії змагань командам потрібно буде зіграти ще четвертий тур, який на початку квітня прийме Дніпропетровськ. Завтра наші юнаки зіграють проти «Донецька-Доломіта».