Чемпіонат України: «СпортЛіцей» двічі поступився «Пульсару»

В суботу, 26 лютого, та в неділю, 27 лютого, відбулися матчі чемпіонату України між білоцерківським «СпортЛіцеєм» і рівненським «Пульсаром».

«СпортЛіцей» – «Пульсар» 65-70 (16-20, 17-15, 19-18, 13-17)

«СпортЛіцей»: Горобець – 21 очко + 9 підбирань + 3 передачі, Федіско – 13 очок, Перевертун – 11 очок + 5 підбирань + 3 блок-шоти, Гуменний – 11 очок + 5 підбирань.

«Пульсар»: Куракін – 22 очка, Сабутський – 21 очко + 6 підбирань + 3 блок-шоти, Гусаківський – 9 очок + 5 передач + 3 підбирання + 3 перехоплення, Кузьмінець, Артимович, Коров'яков – по 6 очок.

Враховуючи том факт, що кожна перемога для обох команд на вагу золота, «Спортліцей» і «Пульсар» влаштували в першому матчі серйозне з'ясування стосунків, – зауважує bcpulsar.com.ua.

Здобувши незначну перевагу у стартовій чверті, підопічні Михайла Переверзія дещо втратили в наступних двох десятихвилинках. Протягом матчу, одержуючи час від часу допомогу від партнерів, яскраво грав В'ячеслав Куракін. У стартовій чверті в його активі було вісім очок (перед великою перервою – 10). Натомість через брак фолів не змогли реалізувати свої можливості Євген Коров'яков та Андрій Артимович. Обидва через перебір персональних зауважень завершили гру передчасно. У Євгена взагалі останнім часом помітний певний спад в грі, а Андрій ніяк не набуде впевненості після тривалої перерви.

Третя чверть розпочалася за переваги рівнян, які змогли збільшити відрив у рахунку із двох до восьми очок (41:33). Проте останні хвилини третього періоду були за господарями, внаслідок чого вони вели «+1» (53:52) перед заключною десятихвилинкою. Але у вирішальний момент матчу Сергій Сабутський відзначився як у нападі, забивши 5 очок поспіль, так і в захисті (2 блок-шоти). Здобута перевага, а заключну десятихвилинку «Пульсар» виграв із рахунком 17:13, стала запорукою перемоги гостей.

«СпортЛіцей» – «Пульсар» 64-79 (23-23, 14-12, 16-27, 11-17)

«СпортЛіцей»: Чайка – 18 очок + 5 підбирань, Гуменний – 11 очок + 3 підбирання, Вітецкас – 11 очок + 4 підбирання + 3 передачі, Перевертун – 9 очок + 9 підбирань + 8 блок-шотів.

«Пульсар»: Сабутський – 31 очко + 10 підбирань + 5 блок-шотів, Коров'яков – 17 очок + 6 підбирань + 4 передачі, Артимович – 15 очок + 5 підбирань, Куракін – 9 очок.

Впевнена гра «пульсарівців» в недільному, другому, матчі зі «СпортЛіцеєм» призвела до чергової важливої перемоги, – зауважує bcpulsar.com.ua.

Михайло Переверзій, старший тренер БК-93 «Пульсар»: «Сьогодні наша команда дуже добре відіграла в захисті. Це, а також триочкові кидки, які влучили Андрій Артимович (три поспіль) та Сергій Сабутський у третій чверті, стало запорукою надбаної переваги, яку ми не віддали суперникам до фінальної сирени».